2733
2734
عنوان

چون نذاشتم بچمو جلو جمعیت لخت کنن پدرشوهرم بهم گفت وحشی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7652 بازدید | 167 پست
لحنم بد نبود...عادی گفتم...اما چون بردمش تو اتاق بدون توجه به حرف بقیه پدرشوهرم بهم گفت وحشی...

هیچی به پدرشوهرت نگفتی؟

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر حساسه خیلی باید مراقب باشی کسی نبینه

دقیقا...برام فرقی نداره یه روزه دو روزه...به قول دوستمون همیشه که بچه نمیمونه...الآن عکس لخت بچه جاریم دست همه هست...پس فردا بزرگ بشه شخصیت پیدا کنه خوبه اون عکسا رو بهش نشون بدن؟؟؟

بچه بی حیا میشه...

2728
ندادم اون عوض کنه...من نمیتونم هم آب بریزم هم بشورمش...اون کمکم میکنه...

چرا نمیتونی؟ببر تو دستشویی یا حمام به همسرت بگو بیاد کمکت کنه

اصلا کاراتو به دیگری محول نکن چون دو روز دیگه همونا تو روت میگن ما بچرو از آب و گل دراوردیم. وظیفه پدرشه نه کس دیگه

دقیقا...برام فرقی نداره یه روزه دو روزه...به قول دوستمون همیشه که بچه نمیمونه...الآن عکس لخت بچه جار ...

عکس فرق میکنه این ی لحظه بوده نهایت ی پارچه مینداختی رو پای بچه دیگ این کولی بازیا نداشت

بنظرم بهتر بود وسایل رو خودت توی اتاق اماده میکردی شوهرت رو صدا میکردی بیاد کمکت. اصلا از اول نباید میذاشتی وسایل بیاره توی سالن. بعدشم اگر تایم مهمونی کم بود مثلا در حد چند ساعت میتونستی توی اتاق با دستمال مرطوب تمیزش کنی بعدا خونه ببری بشوری 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738
دقیقا...برام فرقی نداره یه روزه دو روزه...به قول دوستمون همیشه که بچه نمیمونه...الآن عکس لخت بچه جار ...

من الان شوهرم خجالت میکشه کسی عکس لختی بچگیشو ببینه خیلی حرص میخوره و عصبی میشه 

با اینکه مرده اینجوری میشه

چ برسه ب دختر ک خیلی خیلی حساسه 

راستی اصلا من جلوکسی بچه م تعویض نکردم.پدرشوهر اگه ببینه بچه روشستم دیگه ازدستم چیزی نمیخوره.آدم حالش بهم میخوره.بچته برو توحموم باآبگرم بشور.یادستمال مرطوب تواتاق .

2706