2726
عنوان

چون نذاشتم بچمو جلو جمعیت لخت کنن پدرشوهرم بهم گفت وحشی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7645 بازدید | 167 پست
چقدر بیشعور و بی فرهنگن بعضی خانواده ها کار خوبی کردی،من شوهرم دخترم و عوض میکنم نگاه نمی کنه میگه ب ...

دقیقا منم برادرم از وقتی دختر دار شد فقط زن داداشم بچرو عوض میکنه و اصلا جلوی داداشم بازش نمیکنه حتی 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا منم برادرم از وقتی دختر دار شد فقط زن داداشم بچرو عوض میکنه و اصلا جلوی داداشم بازش نمیکنه حتی ...

منم همین طور

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
منم نمیزارم کسی ببینه والله حالا جنس مونث باشه خیلی حساسیت نشون نمیدم ولی عمرا جلدی جنس مذکر عوضش کن ...

جلوی جنس مذکر و  مونث نداره نباید کسی ببینه 

من رفته بدم ایپلاسیون زنه طلبکار بود بهم میگفت نمیخوام کاری کنم!

هی من میگفتم ارتباطی نداره حیا اجازه نمیده ،یه چیزایی فقط برای شوهره

هی حرف خودش میزد!!!!!!!!!!!!

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
حرفت درست بود اما اونطوری نمیگفتی بهتر بود باید سیاست میداشتی مثلا میگفتی اوا چرا شما  زحمت ...

نه باید رررررررک بگه تا بدونند تو موقعیت دوباره تکرار نکنند 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ینی پدرشوهر میخواست تجاوز کنه؟؟؟ب بچه ۵۰روزه خجالتم خوب چیزیه چقد مغزتون خراب 

چه ربطی به تجاوز داره؟منم شخصا پسرم رو تو جمع عوض نمیکردم. این حریم شخصیه بچه است

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
چه ربطی به تجاوز داره؟منم شخصا پسرم رو تو جمع عوض نمیکردم. این حریم شخصیه بچه است

منظورم با نگاه تجاوز کنه....بیخیال بابا نوزاد دیگ این حرفارو نداره..اونم پیش پدربزرگ و مامان بزرگ بچه 

2706