2733
2734
عنوان

چون نذاشتم بچمو جلو جمعیت لخت کنن پدرشوهرم بهم گفت وحشی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7652 بازدید | 167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خوبی کردی  ولی میشد همینو با سیاست و بهتر انجام داد  همون اول نمیذاشتی شروع کنن  ...

دیگه تا اومدم بجنبم داشت بازش میکرد...من اول نمیخواستم این کارو کنم چند بار گفتم دیدم توجه نکردن دیگه خودم دست به کار شدم...

2728

بی خیال بابااا...بلدم نیستی حتما.... من همین پارچه خشک کنا تو دستو بالم بود سریعععع عوض میگردم ب ثانیه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738

خوب کاری کردی احسنت

اصلانزارکسی ببینه جزخودت وپدرش اونم تایه سنی

برابچت ارزش قایل شو

میگفتی وحشی اگ باشم فرهنگ دارم

چقدربااین سنت بی ادبی معلوم کی وحشیه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

چقدر بیشعور و بی فرهنگن بعضی خانواده ها کار خوبی کردی،من شوهرم دخترم و عوض میکنم نگاه نمی کنه میگه ببر اتاق چه برسه بقیه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ولی سعی کن اینجور کارا رو با سیاست انجام بدی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706