1345
1273
عنوان

چون نذاشتم بچمو جلو جمعیت لخت کنن پدرشوهرم بهم گفت وحشی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3200 بازدید | 167 پست
بعد این که گفت وحشی چیکار کردی؟؟عکسالعمل بقیه چیبود؟

نه خودم چیزی گفتم نه کس دیگه...چون چیزی بگی قشنگ میشورتت میذاره کنار...کلا برام مهم نیست چی راجع بهم فک میکنه...مثل جاریم دنبال توجه و تحسینش نیستم بخاطر همین باهام لجه...

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
من دو روز اونجا بودم...وسایل خونه مادرشوهرمو من بلد نیستم کجاست بخاطر همین اون آماده میکنه وگرنه حتی ...

مثلا همون لگن رو اورد میگفتی مامان بده بذارم تو اتاق. من اویل وقتی به بچه ها میگفتم برید بیرون میخوام بچه رو عوض کنم مامانهاشون ناراحت میشدن ولی بعد یه مدت عادت کردن. الان یه مدت کمتر برو به شوهرت بگو بابات بددهنه منم تا یه جایی میتونم تحمل کنم هیچی نگم 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
مثلا همون لگن رو اورد میگفتی مامان بده بذارم تو اتاق. من اویل وقتی به بچه ها میگفتم برید بیرون میخوا ...

نه...زیاد خونشون نمیرم...مادرشوهرم خیلی دوست داره همه کاراشو خودش بکنه اما من میخوام همه کاراش با خودم باشه...چون همش دست خودمه یه بار که رو تشکش بود تا یه نق زد سریع برش داشت چون میدونست اگه من بیام خودم بغلش میکنم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خب حالا یکهو برداشتی بردی بچه رو 

نباس همچی میشد باید یاازاول نیذاشتی اتاق یا میذاشتی دفه ی بعد

مادرشوهرمنم تا خبرداشته باشم بچموبازمیکرد عوض کنه پوشکاشو قایم میکردم 

کلا دیوونه بودانگاری علکی هی پوشکشو بازبسته میکرد تا حرص دربیاره

یا سرخود لباسشو درمیاورد کلا سرخود بود کاراش منم تا میدیدم درش اورده میرفتم تنش میکردم دوباره با روی خوش جوابش همین بود

همش میخاست بگه فک نکن ازت اجازه میگیریما

دیگه تا مادر شوهرش دست برده به اقدام عوض کردن صدای اسی بلند شده دیگه لازم نبود شوهرش چیزی بگه

نه  سره اینکه بهش گفت وحشیو میگم

یه پوزخند به مشکلاتم بدهکارم😋😏یه لبخند به موفقیت هام😊😊
چرا باید مادرشوهر پوشک بچه رو عوض کنه؟ کارهای نوزاد رو مادرش انجام میده .مادربزرگ با بچه حرف میزنه ب ...

مادرشوهرم خیلی دوست داره همه کاراشو خودش بکنه اما من میخوام همه کاراش با خودم باشه...چون همش دست خودمه یه بار که رو تشکش بود تا یه نق زد سریع برش داشت چون میدونست اگه من بیام خودم بغلش میکنم...وقتی خودش انقد علاقه نشون میده که کمکم کنه بهش بگم نکن؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274
به من چه اصلا چرا ناراحت میشی.

توضیح دادم برات...عه...😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون تاپیک رو قفل کرداستارتر نتونستم جوابتو بدم..فعلا که دیگ سیاه خودتی.مگه من با تو بودم که جبهه میگ ...

حرف حق تلخه میدونم...

اون حرفم به خاطر این گفتم چون که وقتی میدونی طرف 24 ساعت اینجاست یعنی خودتم اینجا بودی پس خودتم بیکاری...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
51 روز شه...

۵۱ روز زیاد نیست میذاشتی عوض کنن

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   اعصبانیم نشو فدات عجقم
1226

وا بدش من چیه بچست دیگه این چه کاری بود کردی یعنی عقل تو بیشتر از ادمای تو جمعه که اونا نمیفهمن شما میفهمی حرف پدرشوهرت اشتباه بود ولی واکنش تو و کارتم عجیب بود عزیزم🤔😨

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
دقیقا...برام فرقی نداره یه روزه دو روزه...به قول دوستمون همیشه که بچه نمیمونه...الآن عکس لخت بچه جار ...

همینا رو برای همسرتون توضیح بده و قانعش کن

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
51 روز شه...

بنظر رفتار توام خوب نبوده

راستش منم تو شرایط مشابه قرار گرفتم

اونا دوس دارن دست و پا زدن نوه اشونو ببینن

هر چند که منم اون روز به این نتیجه رسیدم پسرمو پیششون باز نکنم

چون مادربزرگ شوهرم هی میگه بشورش

چه میدونم اونجاش فلانه 

اونجاش بهمانه و فلان

باید اون دفه رو وایمیسادی

دفه ی بعد قبل اینکه بری تو جمع تو اتاق عوضش کنی

منم دیگه تو جمع بازش نمیکنم

درست زمانی که ناامید میشوی 

خوب كاري كردي افرين...هم دختر وهم پسر نبايد كسي ببينه ديگه دختر حساستره....هر ادمي بايد حد خودشو بدونه بچه ي شما هست اختيارشم باشما هست بايد برا همه تفهيم بشه 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

1346