1345
1341

دیروز خونه پدرشوهرم بودم...مادرشوهرم وسایل آماده کرد واسه شستنش...اونم توی هال!!!

هم پدر شوهرم اونجا بود هم خواهرشوهرام جاریم شوهرم!!!

بعد به مادرشوهرم گفتم ببریم تو اتاق عوضش کنیم همه گفتن نه اینجا که غریبه نیست همینجا عوضش کن...بازم گفتم دیدم به حرفم گوش نمیدن...مادر شوهرم شلوارشو درآورد داشت پوشکشو درمیاورد بلند شدم به مادرشوهرم گفتم بدش من...بچه رو بغل کردم بردم تو اتاق پدرشوهرم گفت چه آدم وحشی هستی!!!واقعا که آدم وحشی هستی آدم نباید جهل داشته باشه...😒😒😒

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

چن وقتشه نی نیت.؟؟

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

خیلی کار خوبی کردی

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
چن وقتشه نی نیت.؟؟

51 روز شه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
1307

بچه چن وقته؟

وا غریبع نبودن که چقد حساسی

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
51 روز شه...

با چ لحنی بچه رو گرفتی گفتی بدش به من؟

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
1226
کار خوبی کردی  ولی میشد همینو با سیاست و بهتر انجام داد  همون اول نمیذاشتی شروع کنن  ...

دیگه تا اومدم بجنبم داشت بازش میکرد...من اول نمیخواستم این کارو کنم چند بار گفتم دیدم توجه نکردن دیگه خودم دست به کار شدم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335