2733
2734

سلام ـ۵/۶ روزپیش گوشیمو توی پارک ازم دزدیدن. شکایت کردیم.به نظرتون چقد احتمال پیدا شدنش وجود داره..ده روز دیگه بچه م دنیا میادـمیخاستم ازش عکس بگیرم بذارم پیجمــ.هیییییییی😣  الان پول یه گوشی  ساده هم ندارم

بله

گوشی دخترداییم ردیابی و پیدا شد

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای وای چه بد نه فکر نکنم بشه کاری کرد

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2738
چقدطول کشید

دقیق نمیدونم

ولی زیاد بود حداقل دوماه

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

ن عزیزم 

من گوشیم خودمو تو اتوبوس ازم دزدیدن

اول رفتم سیممو سوزوندم

بعدم رفتم کلانتری 

ساله بعد پیدا شد.ردیابی کردن😊☺😃😄

خییییلی خوشحال شدم.حس خوبی بود

اما چندین بار رفتم پیگیری کردم.مخابرات و کلانتری

باید بری شورای حل اختلاف و شکایت کنی. و به همه اپراتورها بری همراه اول ایرانسل، رایتل ... چون این اپراتورها وقتی توی گوشیت سیم کارت بره رد یابی میکنن.برای من ردیابی شد ولی آدرسی ک داد یه روستایی بود تو گرگان ک شوهرم گفت ول کن ارزش نداره بری.ولی یکی از دوستام بعد ی سال گیر اورد و رفته بود گرفته بود

2706