2737
2734

رابطه بده 

خودمونیم چیکار میکنید و چه تصمیمی میگیرید تا از دستش ندین. 

من همه کامنتارو میخونم دوستان دلم نمیخواد از دستش بدم و عمرا هم نمیتونم رابطه اینجوری برقرار کنم شما چ نظری دارید؟ 

چرا باید عشق و عاطفه دخترا تو حرف زدن و. گوش دادن باشه اما واسه اونا یجور دیگه معنی بده آخه 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم این شرایطو داشتم میدونم الان شاید خیلیا واکنش نشون بون ب کامنتم و بد و بیراه بگن 

ولی منم تو این شرایط بودم قبول کردم و نخاستم سمت کسی دیگ کشیده بشه و ازش مطمئن بودم ک نامرد نیس.یمدت ب این روال جلو رفتیم وقتی وفادار و تعهد و از خودگذشتگیمو دید نامردی نکردو اومد خواستگاریم الانم زندگی خوبی داریم 

هرکه دارد تب آزردن ما بسم الله😋
2738

من ک عشق زندگیمو عوض می کردم حتی اگ ب این سادگیم نباشه   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

قبول نمیکنم میزنم زیر گوشش و کلا فراموشش میکنم چون میفهمم عشقم یه طرفه بوده و اون الان داره از این موضوع به نفع خودش سواستفاده میکنه و ازآب گل الود ماهی میگیره اگه عشق واقعی باشه سعی و تلاشش رو میذاره در به دست اوردنت نه رابطه برقرار کردن

2706