2737
2734
دخترمو شیر میدم خیلی هم گرممه نمیتونم کولر روشن کنم سرما نخوره بچم پختمم

خواهرروشن کن بچه رویه گوشه دورازبادشیربده تا بخوابه چرا خودتواذیت میکنی

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم😍😍😍دخترن یا پسر؟

سلامت باشی گلم پسرن و یازده ماهه

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
دقیقا مثل منی منم با اینکه شوهرم دندون پزشکه ولی وقتی باهاش میرم مطب صدای دستگاه ها و آمپول رو م ...

اگه شوهرم دندون پزشک بود که عمرا پامو مطبش نمیزاشتم 😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

منم‌خونه بابامم شیفت منه پیشش باشم .خسته ام خوابم میاد.دلم میخوادبرم خونه

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
اگه شوهرم دندون پزشک بود که عمرا پامو مطبش نمیزاشتم 😭😭😭

نه من بعضی موقع ها که کارش زیاده باهم میریم مطب

بعضی موقع ها هم از راه بازار میرم پیشش

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706