2726
عنوان

حرصم گرفته ناجور

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 57 پست
وااا بگو پسرجان کی میری،من باید حایی برم پرویی کردهرجوری بگو انشاالله دفعه دیگه مهمونم شی الان پاش ...

دیگه اینقدر بی ادب نیستما,احترام مهمون سرم میشه منتها مهمون ناخونده

بابا دلتنگتم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=97909905]چی بگم والا من با جماعت پررو سر شوهرت باید باهاش صحبت کنه شما نباید با یه غریبه تو خونه تنها باشید من اگه همسرم نباشه حتی برادر شوهرمم تنها تو خونه نمیمونه این حد و مرزها رو همسرت باید تعیین کنه 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

بايد ياد بگيرن وقتي يه خانم تنهاس تو خونه  ، نبايد بيان حتي اگه كوچيكتر باشه حالا كاري به شرعش هم ندارم ولي اصلا اخلاقي نيست 

با شوهرت در ميون بزار خصوصا كه شرايط شمام خاصه و نياز به راحتي بيشتر داري 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
خدا به هرچی مهمون سرزده و ناخوندس یکم شعور و درک و فرهنگ بده که فقط مسبب اعصاب خوردی و استرسن .  ...

دقیقا,خوبه خودمون هم درنظر بگیریم این چیزا رو و مزاحم زندکی مردم نشیم,خوبه دفعه پیش که اومد من تو ویارم بود حالم خیلی بد بود حالا باز بلند شده اومده که چی?میخاد بگرده,حالا منم صب کار دارم میرم خیابون عصرش هم کلاس دارم خودمو اسیر مهمونای مردم ازار نمیکنم

بابا دلتنگتم....
بايد ياد بگيرن وقتي يه خانم تنهاس تو خونه  ، نبايد بيان حتي اگه كوچيكتر باشه حالا كاري به شرعش ...

چیکار کنه نمیتونه که از خونه بیرونش کنه,از طرفی هم بد جماعتی هستن اگر بهش بگه وقتی من نیستم نرو خانومم معذب میشه دیگه هیچی بیا و درستش کن

بابا دلتنگتم....
دقیقا,خوبه خودمون هم درنظر بگیریم این چیزا رو و مزاحم زندکی مردم نشیم,خوبه دفعه پیش که اومد من تو وی ...

کاملا درکت میکنم . اینا با پرو بازی روزگار میگذرونن به کار و زندگیت برس.  به همسرتم بگو اگه پسر خاله یا پسر عموی مجرد منم بیاد خونمون بخواد بمونه پیشم همین طوری ریلکس بر خورد میکنی 

کاملا درکت میکنم . اینا با پرو بازی روزگار میگذرونن به کار و زندگیت برس.  به همسرتم بگو اگه پسر ...

خودش هم دوست نداره ولی کاری از دستش بر نمیاد فقط میتونه بی محلش کنه همین که البته این بشر بی محلی براش جواب نمیده

بابا دلتنگتم....
2706