2410
2553
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صندلي غذا كه يكي از واجباته به نظر من،من پسرم فقط تو صندلي غذا،ميشينه و غذا ميخوره،حتي مهموني هم ميريم تا صندلي غذا نباشه،غذاشو نميخوره،من اصلا راحت نيستم و خوشم نمياد بچه رو رو پام بنشونم بهش غذا بدم،اينجوري خيلي راحته

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
اگه خودتون میز ناهار خوری داری بخر

داریم اما استفاده نمیکنم 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2720
من شنیدم میگن خوبیش اینه دیگه نیاز نیست هی بدویی دنبال بچه که یه لفمه دهنش کنی 

ما چون خودمون سر میز غذا میخوریم 

خیلی راحته

ختی برای خونه مامانمم خریدیم اونجا هم میشینه راحت

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ب هيچ وجه صندلي غذا نخر 

فقط خرج اضافه س.دختر من كلا رو هم رفته ٥ بارم رو اون غذا نخورده اصلا بچه حوصله ش نميكشه تو اون بشينه دوس داره بازيگوشي كنه.من گرفتم پيشمونم الان شده جا گير اضافي

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
دخمل دارم توراه عزیزم😊

اوخه  جون دلم عزیزم . شما تو غربالگری اولم گفتن دختره یانه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
ما چون خودمون سر میز غذا میخوریم  خیلی راحته ختی برای خونه مامانمم خریدیم اونجا هم میشینه راح ...

منم يه صندلي غذاي پُرتابل واسه مهمونيا خريدم😁چون اصلا بدون صندلي غذا نميخوره

2714
اوخه  جون دلم عزیزم . شما تو غربالگری اولم گفتن دختره یانه

غربال اول جایی ک رفتم اصلا ب کسی جنسبت نمیگفت

غربال دوم هفته۱۷بم گفت دختر

ولی ازبس اطرافمون اشتباه شده گذاشتم دوهفته دیگ سونوی هفت ماهگیمو بدم و شروع کنم ب خرید عزیزم

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
منم يه صندلي غذاي پُرتابل واسه مهمونيا خريدم😁چون اصلا بدون صندلي غذا نميخوره

یه سوال من یه بار مهمونی رفته بودم یه خانومی بچشو نشوند سر سفره بعد ی چیزی مثل صندلی غذا اما بدون پایه گذاشت جلوش به بچش غذا داد اون چیه؟؟

غربال اول جایی ک رفتم اصلا ب کسی جنسبت نمیگفت غربال دوم هفته۱۷بم گفت دختر ولی ازبس اطرافمون اشتباه ...

من غربالگری اولم گفت احتمالا پسره 

یه سوال من یه بار مهمونی رفته بودم یه خانومی بچشو نشوند سر سفره بعد ی چیزی مثل صندلی غذا اما بدون پا ...

فكر كنم همون صندلي غذاي پُرتابل(قابل جابه جايي)بوده،من هم صندلي غذايي كه واسه مهموني گرفتم،قابل حمله و وصل ميشه رو صندلي ميزنهارخوري

من غربالگری اولم گفت احتمالا پسره 

وقتی غربال اول بگه پسره ب احنمال زیاد پسر میشه دیگ..ولی ازالان خرید نکن بزار دوماه اخر

چون اولا وسیله هات خاک میگیره بعدم هی نگاشون میکنی هی دلت ضعف میده اصلا خسته میشی از انتظار

فكر كنم همون صندلي غذاي پُرتابل(قابل جابه جايي)بوده،من هم صندلي غذايي كه واسه مهموني گرفتم،قابل حمله ...

چند خریدی منم ازهمونا بخرم

یه سوال من یه بار مهمونی رفته بودم یه خانومی بچشو نشوند سر سفره بعد ی چیزی مثل صندلی غذا اما بدون پا ...

بچه من ک قاعدتا شلخته وار باید غذاشو پخش کنه دورش.... مثل باباش اعتقادی ب میز نداره😂

2706