1472
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
1449

واسه نامزدی لباس و ارایشگاه با داماد. پذیرایی با عروس. اگه عقد که کلش با داماد

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

ما رسممونه ک نصف نصف هزینه هارو پرداخت میکنیم.

مثلا خودمون. ارایشگاه و لباس رو پدرشوهرم اینا دادن. شام عقد رو مامانم اینا.

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
1476

همش با داماده

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغر شدنمه .وزن شروع در ۲۱/۱/۹۸ >>> ۷۹.۴۰۰                       وزن فعلی در ۲۹ /۷ / ۹۸ >>> ۶۸.۴۰۰   ایشالله منم به زودی خوشتیپ میشم   هدف اول ۷۰✔✅✔     >>>>> هدف دوم ۶۵🔐     😍😍😍😍

تو فامیل ما با داماده

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

عروس دیگه عقد کلا با خانواده عروسه عروسی با داماد

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 

شام و مکان باپدرعروس میوه شیرینی لباس ارایش باداماد

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
1450