2733
2739
عنوان

مای بیبی شورتی

11676 بازدید | 30 پست

سلام سلام

امروز رفته بودم مگامال خرید کنم، این پوشک سفیدای مای بیبی رو دیدم روش هم نوشته بود شورتی! این چیه؟ کسی استفاده کرده؟ بسته بندیش چشممو گرفت. خیلی خوشگل بود ولی چون نمی دونستم چیه نخریدم 

شورتیه دیگه عین شورت پای بچه میکنی بعد موقع دراوردن از دو طرف پارش کن  مثل شورت در نیاریا

آره خواهرشوهرم واسه دخترش میبنده دیدم چجوری درمیاره شما خودت استفاده کردی راضی بودی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خواهرشوهرم واسه دخترش میبنده دیدم چجوری درمیاره شما خودت استفاده کردی راضی بودی؟

خواهرزادم از یکسالگی شورتی میبنده

خیلی خوبه اموزش هم میبینه بچه

الان ۲۵ ماهشه

چون بچه ها راه میوفتن سخته پوشک کردنشون

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731

سلام.من قبلا پریما استفاده می کردم اما واقعا گرون بود و برام صرف نمی کرد. الان از پوشک شورتی مای بیبی استفاده میکنم. بسته اش 15 تایی هست.قیمتش مناسبه و باورم نمیشه با این قیمت یه همچین کیفیت بالایی داره

سلام.من قبلا پریما استفاده می کردم اما واقعا گرون بود و برام صرف نمی کرد. الان از پوشک شورتی مای بیب ...

آره خواهرشوهر منم با همین قیمتا میگیره خیلیم ناراضیه حق داره خب چه خبره پوشک به این گرونی

2738
آره اتفاقا منم چند جایی دیدم فکر میکردم همون پوشک استخریه تازه فهمیدم که این با اون فرق داره   ...

خانوما پوشک استخری یکبار مصرف نیست ولی شورتی مای بیبی یکبار مصرفه

عزیزم در آوردنش به شدت آسونه. از کناره ها پاره میکنی و مثل پوشک معمولی در میاری. اصلا مثل شورت از پای بچه در نیارین

2706