2737
2734

با یه اقایی حرف میزدم کلی اتفاقات افتاد 

و کلی هم خودش گند میزد وکارایی میکرد که دیونم کرده بود ناراحت کننده خیلیی 

اینجا که به هر کی میگفتم میگفت ولش کن راست میگفتن کارایی کرده روم نمیشه تعریف کنم .منم کاریش نداشتم تا اینکه بهم گفت خیلی حالم بده منتظر باش .

من که شناخت زیادی از این ادم ندارم ولی اونجور که دیده بودم ذاتا بد نبود و این کارای وحشتناکی که ازش سر میزد شاید تحت تاثیر این فشارهایی بوده که روشه .من که الان دیگه کاریش ندارم 

ولی میخوام نظر شما روبدونم 

این که یه مردی بگه حالم بده و منتظر باش ..ایا این طبیعیه ؟یعنی شما دیدین مردایی که وقتی خیلی حالشون بده یه مدت تنها باشن و از بقیه فاصله بگیرن ؟؟.میخوام بدونم این رفتاری که داشته بقیه مردا هم ممکنه تو این شرایط داشته باشن یا اینکه این ادم داره ادا درمیاره ؟

اینم بگم واقعا مشکلات داشت تو زندگیش 

لطفا اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگین 

ممنون 

طولانیه خواستین نخونین 😞😕

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره عادیه ؛بعضیا چه خانوم و بیشتر آقایون این حالتو دارن ،باید یه مدت کاری به کاریش نداشته باشی تا با تصمیم قطعی و محکم بیان سمتت

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2738
ولش کن خصوصا که میگی اذیت کرده

کاریش ندارم ولی میگم نکنه این واقعا خیلی داره اذیت میشه چون مشکلاتم داشته و تو این موقعیت بهش بگم تموم نکنه داغون تر شه .حالا نمیدونمم چرا دلم گیرشه .ولی اره خیلییی رفتارش یه مدله .موندم فقط 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال