2737
2734

سلام 

من یک بار سقط جنین داشتم. الان چهارماه هست که اقدام برای بارداری کردم اما باردار نشدم. آزمایش های هورمونی و خون دادم که نشون داد پرولاکتینم 66 هست و دکتر گفت بالا هست و کابرگولین مصرف می کنم. ماه قبل تخمک گذاری داشتم اما این ماه نداشتم. میخاستم بدونم آیا من تنبلی تخمدان دارم؟

ایرادت همین پرولاکتین بالاست اگه تنظیم بشه ان شاالله حامله میشی

ممنون، راستش نمی دونم توی آزمایشم همه چیز خوب بود فقط پرولاکتین بالا داشتم. اما از فروردین که اقدام کردم پریودی هام نامنظم شده و ماه قبل که رفتم دکتر گفت توی این ماه تخمک گذاری نداشتی، اما ماه قبلش تخمک گذاری داشتم و چند تا فولی که بزرگترینش 12/5 بود و دکتر برام آمپول HCG تجویز کرد. برای همین فکر می کنم که شاید تنبلی هم داشته باشم. نمیدونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون، راستش نمی دونم توی آزمایشم همه چیز خوب بود فقط پرولاکتین بالا داشتم. اما از فروردین که اقدام ...

منم‌دقیقا شرایطم مثل تو بود آزمایشاتم مشکلی نداشت فقط پرولاکتینم یه مقدار بالا بود که پریودیمو بهم ریخته بود خداروشکر الان باردارم 

2731
منم‌دقیقا شرایطم مثل تو بود آزمایشاتم مشکلی نداشت فقط پرولاکتینم یه مقدار بالا بود که پریودیمو بهم ر ...

خدا رو شکر عزیزم، یعنی شما هم واستون پیش اومد که فولی نابالغ داشته باشید یا یک ماه کلا تخمک گذاری نداشته باشید؟ تا چند روز پریودی ها تون جابه جا میشد؟

پرولاکتین از چه حدی بیشتر باشه جلو بارداری رو میگیره؟؟؟؟

بستگی به رنجی که آزمایشگاه مشخص کرده داره، مال من 66 بود. رنج آزمایشگاه از 1.2 تا 29 بود یعنی مال من 37 تا بالا بود. که دکتر گفت نسبتاً بالا محسوب میشه

خدا رو شکر عزیزم، یعنی شما هم واستون پیش اومد که فولی نابالغ داشته باشید یا یک ماه کلا تخمک گذاری ند ...

فولی نابالغو نمیدوم ولی من بعد از عید دوبار بیشتر پری نشدم از ۴ بارو این ماه هم که باردار شدم یه هفته قبل از پریودم علائم تخمک گذاری داشتم اقدام کردم خدارو شکر گرفت البته من ۶ ماه اقدام بودم

2738
فولی نابالغو نمیدوم ولی من بعد از عید دوبار بیشتر پری نشدم از ۴ بارو این ماه هم که باردار شدم یه هفت ...

برای اینکه کلا پریود نمیشدید دکترتون بهتون نگفت که تنبلی دارید یا نه؟ یا پریود نشدن کلا به خاطر پرولاکتین بالا بود؟ ببخشید اینقدر سوال میپرسم.

برای اینکه کلا پریود نمیشدید دکترتون بهتون نگفت که تنبلی دارید یا نه؟ یا پریود نشدن کلا به خاطر پرول ...

به من میگفتن احتمالا تنبلی داری چون نامنظمی ولی دوبار آزمایش هورمونی دادم مشکلی نبود که هفته پیش یه دکتر به من گفت مشکلت پرولاکتینه که همون موقع هم فهمیدم باردارم البته یکی دوبار سونو دادم فولی ۱۸ داشتم

به من میگفتن احتمالا تنبلی داری چون نامنظمی ولی دوبار آزمایش هورمونی دادم مشکلی نبود که هفته پیش یه ...

منم شرایطم مثل شماست البته من پریود میشم هر ماه فقط ۲ تا ۵ روز عقب جلو میشه بهم گفتن چون فولی ریز و نابالغ داری احتمالا تنبلی داری 

منم شرایطم مثل شماست البته من پریود میشم هر ماه فقط ۲ تا ۵ روز عقب جلو میشه بهم گفتن چون فولی ریز و ...

حتما برای پرولاکتینت پیگیر باش شاید همین پرولاکتین جلوی رشد فولی ها رو میگیره به نظر من به خودت تلقین نکن که تنبلی داری هر چی خدا بخدا همون میشه

حتما برای پرولاکتینت پیگیر باش شاید همین پرولاکتین جلوی رشد فولی ها رو میگیره به نظر من به خودت تلقی ...

خیلی ممنون دارم برای پرولاکتین کابرگولین میخورم ممنون که جواب دادید انشالا به سلامت نی نی تون رو به دنیا بیارید 

بستگی به رنجی که آزمایشگاه مشخص کرده داره، مال من 66 بود. رنج آزمایشگاه از 1.2 تا 29 بود یعنی مال من ...

منم چهارسال اقدامم

مشکلات خرده ریزه زیاد دارم

ولی اصلیش پرولاکتین که 22بود

دکترم قرص داستینکس نوشت کلی گشتم تا پیداش کردم

یه شیشس دوتا دونه قرص داخلشه

الان فقط امیدوارم مشکلم چیز دیگه جز پرولاکتین نباشه

شما علائمت چی بود؟

ببخشید زیاد شد..

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
منم چهارسال اقدامم مشکلات خرده ریزه زیاد دارم ولی اصلیش پرولاکتین که 22بود دکترم قرص داستینکس نوش ...

من از سر سینه ام یکم خیلی کوچیک چیزای سفید میاد بیرون شکل شیر ولی شیر نیست مثل وقتی که جوش رو می ترکونی یه چرک کوچیک میاد ازش ببخشید این مثال رو زدم و دیگه اینکه فولی بالغ هم نداشتم دکتر به شما گفتن که چون پرولاکتینت بالا ست هنوز باردار نشدید یا دلایل دیگه هم داشتید؟ بعد پرولاکتین ۲۲ که بالا نیست زیر ۲۵ نرمال هست البته بستگی به واحد اندازه گیری و رنج آزمایشگاهتون داره

2706