2737
2734
عنوان

چرا از خواستگاری تا عروسی اونجوری که تو تصورمونه جذاب نیست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 132 پست
اینکه توقع داشته باشی خواستگارت جلسه سوم که دیگه کاملا شناخت پیداکردی حداقل یه گل یا یه جعبه شیرینی ...

اره خیالاته چون هنوز جلسات اشنایی است و ممکنه بعد این جلسات به تفاهم نرسید اون پسر که نمی تونه هر دفعه گل یا شیرینی بیاره . ممنکه ۱۰ بار بره خواستگاری و هر دفعه چندین جلسه اشنایی ... میدونی جقدر هزینه میشه

من شرایطم متفاوت بود  چون شهر شوهرم با من 1300کیلومتر فاصله داشت!!! دوست بودیم و مامان و بابا ...

ما همشهری بودیم خیلی مشتاق بودن واسه ازدواج ولی بعداز ده جلسه که بهم خورد هیچی نیاوردن شما از این رفتارشون چه برداشتی میکنی؟

اینم بگم که واسه ازدواج خانواده اش کاملا موافق و مشتاق بودن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در مورد گل و شیرینی و حقوق حق داری.

ولی سیم جیم کردن و نگاه نکردن پدرش طبیعیه به نظرم چون به هر حال حق داره تو دوران آشنایی بدونه خیلی چیزا رو ، پدرشم شاید از ایناست که رو نگاه به نامحرم حساسه 

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
اره خیالاته چون هنوز جلسات اشنایی است و ممکنه بعد این جلسات به تفاهم نرسید اون پسر که نمی تونه هر دف ...

ما همه چی جدی شده بود عزیزم و همه حرفای اصلی رو زده بودیم همه چی داشت رسمی میشد

2728
در مورد گل و شیرینی و حقوق حق داری. ولی سیم جیم کردن و نگاه نکردن پدرش طبیعیه به نظرم چون به هر حال ...

اصلا خوانواده ای نبودن که محرم و نامحرم کنن.

یه سوال تکراری رو تو هر جلسه دو سه بار بپرسه اونم تو کل جلساتی که میبینه جالبه؟

اصلا خوانواده ای نبودن که محرم و نامحرم کنن. یه سوال تکراری رو تو هر جلسه دو سه بار بپرسه اونم تو ک ...

خب آره این نشونه وسواس فکری داشتن میتونه باشه.

ولی واسه اینکه بتونی ازدواج خوبی داشته باشی ان شاالله باید خیلی صبورتر از این حرفا باشی ممکنه مجبور شی دهها مورد این مدلی رو رد کنی تا بالاخره اونی که تقریبا به معیارات نزدیکه پیدا کنی. 

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2738

رفتاراشون مزخرفه مزخرررررف

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

تا حالا خواستگار راه ندادم ولی از پشت تلفن میشه شخصیت و فرهنگ‌ خانواده اشون حدس زد

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
ما همشهری بودیم خیلی مشتاق بودن واسه ازدواج ولی بعداز ده جلسه که بهم خورد هیچی نیاوردن شما از این رف ...

چندتا دلیل میتونه داشته باشه

دم دستی ترینش اینه که شاید تجربه نداشتن یا حواسشون نبوده یا یادشون رفته!

من میگم اگه هدف ازدواجه چیزای مهمتری هست که ادم باید بهش توجه کنه

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
از بس گفتن کمبود شوهره، پسرا و خونواده هاشون این مدلی شدن. فکر میکنن چه خبره

دقیقا منم همین نظرو دارم طرف میاد خواستگاری مثله گوریله شرایط مالی افتضاح ولی جوری رفتار مینه انگار پخیِ

2706