2733
2734

من مجردم ولی قبلا که کم سن بودم وقتی یه دختر ازدواج میکرد حس میکردم مثله پرنسس ها باهاش رفتار میشه و همه چی مطابق میله اونه و اون خوشحال ترین آدمه تو فاصله خواستگاری تا عروسی.ولی الان که بیست و چندی سن دارم و خواستگار واسم میاد میبینم که آواز نی فقط از دور خوش بوده و خانواده پسر اونقدرها هم به دختر بها نمیدن و حتی خود پسرهم فک میکنه از دواغ فیل افتاده.

یه خواستگار داشتم که همه چی داشت جدی میشد ولی من توی مراسما خیلی اذیت میشدم اصلا خوشحال نبودم حس میکردم اونجور که باید بهم احترام گذاشته نمیشه و در پایان بهم خورد همه چی.بعدا که با اطرافیانم درموردش حرف میزدم اونا هم میگفتن همچین شرایطی رو تجربه کردن.دیگه اون حس خوب رو نسبت به ازدواج ندارم

چرا اینطوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واس من خوب بود. خاسگاری تا بله برون، بله برون تا خرید

خریدا تا عقد عقد تاعروسی

همششش عالی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706