2737
2734
عنوان

یه کم ناراحت شدم

84 بازدید | 4 پست

من دختر ساده ای هستم نماز میخونم و کاری به هیچکسی ندارم تو محیط کار ، همش میگم اگر زحمت میشکم پولم حلاله همه منو مسخره میکنن میگن تو ساده ای ، یا متوجه تیکه ها و طعنه هاشون نمیشم 

بهتر

منم ساده بودم خوش بودم

الان که متوجه تیکه های بقیه میشم بیشتر حرص میخورم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هر چی تو دلته نگوووو ...اگه میدونی زحمت میکشی پولت حلاله ...دیگه عنوانش نکن ...این حرفا ساده اند و از صداقت میان اما خیلیا دست میگیرند واعتقاد ندارند یا فکر میکنن تو میخای از خودت تعریف کنی یا مظلوم نمیایی کنی  یا اینکه چون نمیتونن مثل تو باشن مسخره میکنن یا میگن اگه مال تو حلاله پس یعنی چی ما هم زحمت میکشیم تو چه فرقی با ما داری ما هم داریم زحمت میکشیم و نون حلال راه به راه که جار نمیزنیم.گفتن حرفای ته دلت باعث میشه فکر کنن ساده ای ...سنجیده و کم در سر کار صحبت کن وقتی ازت میخان نظرتووو بگوووو نه احساس درونت بدون پرسیدن ...اینطوره که توجمع میگن ساده ای ..‌یا ...پس خوبم نیست همه بفهمن ساده ای براات دردسر میشه ممکنه از اخلاقت سو استفاده بشه .‌.