2726

سلام به همه 

چند روز پيش سفر كوتاهى به شهرى داشتم 

واقعا ناراحتم ... كنار دريا همه ميشينن و وقتى بلند ميشن كيسه پر از پوست هندوانه و استخوان هاى جوجه كباب رو رها ميكنن همون جا ... ميخورن پرت ميكنن توى دريا 

ما چيكار داريم ميكنيم ؟ توى خونه هاتون هم همين جور عمل ميكنيد وسط خونه آشغال ميريزيد جمع نمى كنيد ؟ روى فرش هاتون إدرار و مدفوع ميكنيد ؟ زمين رو خونه ى خودتون نمى دونيد ؟ اين همه هزينه و خرج ميكنيد كه بچه دار شيد براى كدوم آينده زمين ؟ 

طبيعت چقدر از دست ما داره ميكشه ؟ 

اينم به دولت و اينا مربوطه ؟ 

شهرهاى به اين زيبايى دارن زير زباله مدفون ميشن ... نه خودمون رعايت ميكنيم نه به بچه ها ياد داديم 

هر روز تاپيك خواهر شوهر و بى بى چكم منفيه و شوهرم خيانت كرده ميزنيم ولى خودمون به خونه ى بزرگمون رحم نميكنيم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخ نگو! من ساکن یه شهر ساحلی هستم ، بعد از هر تعطیلات اینجا پر میشه از زباله 😔 بخدا حیفه...

تقصیر مسئولینه ... باید جریمه بذارن ، یکی رو بذارن نظارت کنه تا کسی اشغال ریخت جمع کنه و جریمه بده بعد ببینم کی لشغال می ریزه

آخ نگو! من ساکن یه شهر ساحلی هستم ، بعد از هر تعطیلات اینجا پر میشه از زباله 😔 بخدا حیفه...

أصلا باور نكردنى بود زباله رو ميذاشتن كنار دريا !! 

و از همون دريا استفاده ميكنن براى قيمت زمين هاشون 

ببین دیگه به این بشریت امیدی نیست یه کشتی نوح لازمه واقعا

عالمی دیگر بباید ساخت وز نو ادمی!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
تقصیر مسئولینه ... باید جریمه بذارن ، یکی رو بذارن نظارت کنه تا کسی اشغال ریخت جمع کنه و جریمه بده ب ...

مسؤؤلین اگه ایرانی بودن و دلشون برای وطنشون میسوخت که همه جا بجای زباله گل و بلبل می دیدیم

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
تقصیر مسئولینه ... باید جریمه بذارن ، یکی رو بذارن نظارت کنه تا کسی اشغال ریخت جمع کنه و جریمه بده ب ...

خودمون چى پس ... 

اين زمين خونمونه درك همين كافيه كه ازش مراقبت كنيم 

من هروقت شمال میرم همیشه تو ماشینم کلی کیسه زباله و یه دستکش دارم

تفریحمو میکنم و وقتی همه درحال استراحتن یا وقای حوصلم سررفته میرم اشغال جمع میکنم

معمولا اطرافیانم هم میان کمکم!

اگه تو هر خانواده ای یه نفر این کارو بکنه اوضاع خیلی بهتر میشه

من هروقت شمال میرم همیشه تو ماشینم کلی کیسه زباله و یه دستکش دارم تفریحمو میکنم و وقتی همه درحال اس ...

منم كلى زباله جمع كردم ولى كافى نيست أصلا 

هر كس سهمى داره براى مراقبت از زمين