2737
2734
عنوان

اونایی که قرآن زیاد میخونن بیان

640 بازدید | 32 پست

بیشتر کدوم سوره ها رو میخونید؟ تاثیرش رو زندگیتون چی بوده؟ برا آرامش زندگی چه سوره ای رو بیشتر میشه خوند؟ وسواس فکری خیلی اذیتم میکنه آرامشم و ازم گرفته 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

سوره فتح و یاسین .یاسین باعث امنیت و حفظ میشه و فتح هم باعث موفقیت وپیشرفت

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معنیش رو حتما همراهش بخون اگر عربیت ضعیفه ...شما هر سوره ای رو یه سرچ کنی تو نت ..خط اصلیشو میگه ...بنابراین موصوعی میتونی بخونی ...اما وسواس فکری باید درمان بشه توسط پزشک 

2738

من سوره مزمل رو واسه رزق 40 روز خوندم عالیه. برای آرامش آیه شریفه الا بذکرالله تطمئن القلوب و حسبنا الله و نعم الوکیل ... تو دلت همش بگو خدایا تو وکیل منی. و یدالله فوق ایدیهم اگه میترسی از کسی یا حرفی اینو بگو .

من هروزیه جزمیخونم استراحت مطلقم سوره ی حجرات واس نی نی م میخونم حفط بش سوره ی واقعه یاسین شبامیخونم سوره ی نور مریم هم خوبه ولی سعی کن هرروزیه جزبخون عالیه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

چهار قل زیاد بخون 

حمد 

الان چون باردارم . قلم و حجرات و یاسین الرحمن میخونم هر روز یکیش

ولی الرحمن  حیلی خوبه 

زیارت عاشورا و دعای معراج هم بخون 

ذکر صلواتم مدام بده 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

کلا قران میخونم نیت خاصی ندارم عادتمه بعد هر نماز میخونم الانم هر کی منو ببینه باور نمیکنه خخخخخ

سوره مزمل برا علاقه ای زن و شوهر خیلی خوبه 

سوره واقعه هم اگه هر شب جمعه بخونی محبوب همه خلایق میشی از لحاظ مالی هم خدا خیلی بهت کمک میکنه 

ببین دوستم اگه میتونی هر روز صبح زیارت عاشورا و سوره یاسین بخون تاثیرش خیلی عجیبه تو زندگی 

با خدا هم زیاد صحبت کن من انقد باهاش حرف میزنم ک مطمعنم از اون بالا میگه این باز اومد خخخ

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

یس

معنی سوره حمدم خیلی دوست دارم

نمیدونم برای وسواس باید اقدامات دیگه هم انجام داد بستگی ب شدتش داره

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
معنیش رو حتما همراهش بخون اگر عربیت ضعیفه ...شما هر سوره ای رو یه سرچ کنی تو نت ..خط اصلیشو میگه ... ...

همیشه تو گذشته سیر میکنم و نگرانم رو آینده م تاثیر بذاره وسواس ندارم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
من هروزیه جزمیخونم استراحت مطلقم سوره ی حجرات واس نی نی م میخونم حفط بش سوره ی واقعه یاسین شبامیخونم ...

منم از اول بارداریم ۲بار ختم کردم ادم فقط میگه تو این دوران بخونم وذکربگم دلم ارامش بگیره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706