2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲ تیر پریود شدم حالا منتظرم 🤣

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731

نه من 28 روزم ماه پیش 31 پریود شدم این ماه 29 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

از روز اول ک پریود شدی حساب کن تا روز اول پریود بعدی

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2738

طول دوره هات مهمه اگه 31 روزه باشه هر ماه یه تاریخ معینی پریود میشی، مثلا دوم هر ماه، اولین روز آخرین پريودت رو روزا شو بشمر تا اولین روز پريودت تو ماه بعد میشه طول دوره یا سیکل ماهانه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

من از بعد از عید شروع کردم به اقدام از اون موقع تاحالا پریودی هام بهم ریخته همش باید استرس داشته باشی نه حامله ای نه پریود میشی منتظرم پول بیاد دستم یه دکتر برم همش میترسم یه چیزیم باشه شوهرم میگه به خاطر اقدامه هورمونات بهم ریخته میگم چه ربطی داره اخه

تاریخاشم اینطوریه لطفا اگه چیزی میدونید راهنماییم کنید

۲۲بهمن  ۲۱ اسفند  فروردین نشدم  ۱ اردیبهشت  ۵ خرداد  تیر هنوز نشدم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
به نظرت دیرنکردی

ن امروز ۲۷ روز هست..دیگه یا ۳۰ روز یا ۳۲ روز میشم.بستگی ب طول دورت داره ماهها ۳۱ روزه هست دیگه بخوای حساب کنی ک‌مثلا ۲ تیر و ۲ مرداد بیشتر از ۳۰ روز میشه.اگه مثلا ۳۰ روز ب ۳۰ روز میشی ک باید بشماری ببینی چ روزی پریود میشی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من از بعد از عید شروع کردم به اقدام از اون موقع تاحالا پریودی هام بهم ریخته همش باید استرس داشته باش ...

شاید پلی کیستیک باشی؟

2706