2726
عنوان

رژیم خوب

93 بازدید | 7 پست

سلام به همگی، بچه ها من مدت زیادی دنبال رژیم بودم، کلی تحقیق کردم و از جاهای مختلف و افراد زیادی پرسیدم، درباره رژیم های مختلف، کالری شماری و... من نمی دونم چرا اینجا اکثر بچه ها انتظار معجزه توی چند روز برای چاق شدن یا لاغر شدن دارن، و همه اش دنبال اینن که با یه قرص یا دم نوش سریع لاغر یا چاق بشن، بچه ها واقعا منطقی  و درست نیست که همون وزنی که توی ماه ها یا سال ها اضافه یا کم شده رو شما انتظار داشته باشید که توی چند روز یا چند هفته ی کوتاه برگردونید به حالت طبیعی، اگه هم بشه عوارض داره، پس بهتره از اول فکرای عجیب نکنیم، من خودم خیلی دنبال رژیم و این مسائل بودم

توی حین پرس و جوهام یه کلینیک تغذیه و رژیم درمانی بهم معرفی شد که خدا رو شکر رژیم خوب و اصولی بهم داد که نه عجیب و غریب بود نه الکی و آبکی، خیلی خوب بود، واقعا الان راضی ام، دیدم اینجا بچه ها زیاد تاپیک  رژیم و چاقی و لاغری و  تناسب اندام می زنن، گفتم بیام تجربه مو بگم،برا هر کاری باید به اهلش مراجعه کنیم، افرادی که درس شو خوندن و علمی این کار رو انجام میدن، مخصوصا چیزایی که مربوط به سلامتی و بدن مون میشه،

لینک کانال کلینیک دکتر تغذیه مو براتون می فرستم، ان شاا... به دردتون بخوره و براتون راهگشا باشه 

اینم لینک کانالش👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz

چقد اینجا برا این تبلیغ میشه😐

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همکارم با این که بچه ی 9 ماهه داشت، می خواست ورن کم کنه، رژیم گرفت ازش، خیلی راضی بود،. نگران بود روی مقدار یا کیفیت شیرش اثر بذاره، که بعدش گفت مشکلی برام پیش نیومده و راضی بود 

چقد اینجا برا این تبلیغ میشه😐

خیلی ...منکه فقط رژیم کتو میگیرم خیلی هم راضیم از اینجا گرفتم قیمتشم نجومی نیست والا 42 تومنه ولی عالیه https://ketomethod.sellfile.ir/prod-1731482-برنامه+رژیم+لاغری+کتوژنیک+نسخه+کامل.html?r=56259