2733
2734
عنوان

سركلاژ در بارداري دوقلويي

6873 بازدید | 40 پست

سلام لطفا مامانايي كه سركلاژ كردند ميشه تجربه شون رو بگويند يا كسايي كه دكتر بهشون توصيه كرده ولي انجام ندادند عوارضش چي بوده از اين كارشون راضي هستند يا اگه نكردنيد پشيمون شديد

عزیزم اگه دکتر تشخیص داده حتما انجام بده استراحت مطلق کاملم داشته باش بعدش

بعضیا انجام ندادن زایمان زودرس داشتن

معمولا هم‌دوقلو ها سرکلاژ میشن چون ریسک زایمان زودرس خیلی بالاس

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند هفته هستي؟

من٢٢هفته سركلاژشدم تا فكركنم هفته٣٦بايد هفته ١امپول پرلوتون بزني نزديكي نبايد داشته باشي توالت فرنگي استفاده كني فقط فقط دراز كشيده بايد باشي اصلا راه نري 

2731
اره من با اينكه سركلاژ شدم بازم خطره زايمان زود رس دارم چون بچه با سره كامل به رحم فشارمياره طول سرو ...

منم پارسال زایمان زودرس شش ماهه داشتم رحمم بازشد. یعنی سر بعدی باید سرکلاژ کنم و استراحت مطلق؟

منم پارسال زایمان زودرس شش ماهه داشتم رحمم بازشد. یعنی سر بعدی باید سرکلاژ کنم و استراحت مطلق؟

بچت سالم دنیا اومد 

دختره  یا پسر 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738

اره حتما عزيزم منم تو شش ماه بودم كه خودم متوجه شدم دكترمم نفهميد تازه پروندمم بهم داد گفت من كاري برات نميكنم  رفتم بيمارستان اونجاهم چون سن بارداري بالابود قبول نميكردن باهزار امضا از منو شوهرم عمل كردن 

ولي گفت اصلا راه نرو حتي نشين فقط دراز كشيده باش 

امپولم ميزنم هر ده روز يكي 

شماهم انشاالله كه باردار شدي ديگه بايد تو سه ماه حتما سركلاژ بشي و همه اينارو رعايت كني

پسر بود سالم بود ولی ریه هاش نارس بود نموند

اللهی بگردم انشالله سری بعد دوقلو خدا بهت بده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
ممنونم.سلامت باشی ان شااله بچه خودت سالم بدنیابیاد

انشالله 

الان در حال اقدامی 

الان زیرنظردکترم ازمایشاتمو دادم نرمال بود فقط یکم کم خونی داشتم ده روزدیگه میرم پیشش میگه اقدام کنم ...

اینشالله زودی باردار میشی بارداری سالم داشته باشی 🙌

2706