2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بنظرت دولت میاد ی ۴۰ ساله رو استخدام بکنه ک بعد ۱۵ - ۲۰ سال بازنشست بشه؟

اونا کسیا میگیرن ک سنش کم باشه ک قشنگ ۳۰ سال کامل خدمت بکنه

این شرایط سنی خوبم فققققط برا بالا بردن آمار ثبت نامی و گرفتن هزینه ثبت نام

نمی  دونم..هنوز اعلام نشده

از چه سایتی اقدام میکنید؟

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2738
بنظرت دولت میاد ی ۴۰ ساله رو استخدام بکنه ک بعد ۱۵ - ۲۰ سال بازنشست بشه؟ اونا کسیا میگیرن ک سنش کم ...

خاله من متولد ۶۱ پارسال قبول شد مهر هم میره سرکار فوق لیسانس داره..مگه این دهه شصتیا چ گناهی دارن ک سنشون بالاست و اونموقع ک سنشون کم بوده استخدامی نزدن..خواهشا کسیو ناراحت نکنید..من خودم دهه هفتادی هستم ولی خیلی دلم برا دهه شصتیایی ک عمرشون رو پای درس گذاشتن میسوزه

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

پارسال ارشد ۴۰بود دکتری ۴۵

امسالم همونه احتمالا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نه بابا ارشد همیشه تا 27 بوده و دکتری تا 32 الی 34سال اونم برای آقایون که سربازی رفتن فرد 40 ساله& ...

عزیزم داری اشتباه میکنی ارشد تا ۳۵ یا ۴۰ بوده ۲۷ چیه😱

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
2706