2733
2734
عنوان

سالگرد عقدمون+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3392 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از لوازم قنادی عزیزم

مرسی گلم . خوشمره هست؟

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2728
2738
خیلی مبارکه عزیزم. چقد خوش ذوق و با سلیقه.خوشبحالتون که عشق دارین  هیچ وق فکرشو نمیکردم تو زند ...

الهی عزیزم 😢 انشالله با دخترت یه عالمه عشق بیاد تو زندگیت امضات خیلی ناراحتم کرد😞

پسرم دنیامه❤❤❤❤
عین من...همچی دارم ولی هیچ عشق و علاقه ای تو زندگیم نیست

بچه داری؟ تو چطوری زندگی میکنی؟فقط تو به شوهرت یا شوهرت به توهم؟آخه برا ما بی علاقگیمون دو طرفه اس. من اول دوسش داشتم بعد اون همه توهین و ناراحتی هایی ک شنیدم منم ازش سرد شدم

من ندیدم عکستو😕😕😕😕

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

چه باسلیقه ....انشالله همیشه ی همیشه درکنار هم شاد و خوشبخت باشید❤

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
الهی عزیزم 😢 انشالله با دخترت یه عالمه عشق بیاد تو زندگیت امضات خیلی ناراحتم کرد😞

ببخش ناراحتت کردم.باید عوضش کنم. همه رو ناراحت میکنه.. خدا کنه انشالله.تا وقتی ک حامله نمیشدم یه جور دعوا مرافه الانم که دختره یه جور. این جانور خونگی آدم بشو نیس. فقط با من اینطوریه ها باهمه خوبه همه محل کارش بعنوان خوش اخلاقترین میشناسنش

2706