2733
2734
عنوان

دکتر ارتوپد خوب تهران

618 بازدید | 14 پست

خانومای گل دکتر ارتوپد خوب توی تهران می شناسید کسی که خیلی برام مهمه کمرش دچار مشکل شده و عکس و اینا گرفته نمی دونم شاید دیسک کمر داشته باشه حالا بهم گفت ببین کسی دختر خیییییییلی خوب می شناسه بهم بگو ممنون می شم بهم بگید چون مادرم هم سیاتیک پوکی استخوان داره ببرمش اونجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهترین دکتر ارتوپد دکتر محمدرضا مقیمی هستن، ایشون تمام مشکلات مربوط به بیماری های ارتوپدی و مفاصل رو درمان می کنن، ایشون بسیار کاربلد و با سواد هستن، ادرس مطبشون اینه 

تهران، خیابان زرتشت، بیمارستان مهر، كلینیك ارتوپدی

۰۹۱۲۳۸۳۸۸۰۹

اگر دنبال بهترین متخصص ارتوپدی در تهرانهستی من دکتر کاوه قرنی زاده رو بهت معرفی می کنم. خیلی دکتر خوبیه ایشون یکی از دوستانم بهم معرفی کرد و مامانو پیش شون بردم. الان به هرکسی که مشکل ارتوپد داره ایشون معرفی می کنم.
اینم شماره تماس و ادرسشون

زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - ساختمان فرخ - پلاک ۱ طبقه ۴ - واحد ۴۰۴

۰۲۱۲۲۴۰۶۷۶۴

اگه تو شهرری هم بشناسید ممنون می شم

سلام عزیزم منم شهر ری هستم خیلی دنبال ارتوپد عالی گشتم برا عملم گفتند برم پیش دکتر افشین حسابی رفتم پیشش خیلی خوب بود خیلی راضیم الان برادرم هم برا درد زانوش  رفت پیشش اونم خیلی راضی بود

دکتر ارتوپد خوب توی تهران دکتر حبیب رشادی

کارشون عالیه ایشون و بسیار باتجربه هستن... غیر از اینکه در کلینیک ارتوپدی سپنتا هم فعالیت میکنه 

دیسک کمر با فیزیوتراپی بهتر میشه اما پوکی استخوان باید حتما بری متخصص تا بهتون بگه چکار کنید

2706