2737
2734

سلام  دوستان تروخدا راهنماییم کنید من گیج شددددم.ما با پدر شوهرم رابطه چندانی نداشتیم چون عروسیمون نیومده بود الان یک ساله از عروسیمون میگذره و دیشب ایشون تماس گرفتن و داشتن باهمسرم صحبت میکردن (من اصلا باهاشون حرف نمیزنم چون خیلی خیلی ناراحت بودم هم سر این که عروسیم نیومد و هم سر یه مسائل دیگه.اینم بگم که ایشون توان مالی فوق العاده بالایی دارن و حتی یک ریال نه توخرج عقد و عروسی و کلا همه چیز بهمون کمک نکردن و همسرم تنها خودش کارا رو انجام داد)بعد دیشب گفت گوشیو بده با زهرا کار دارم منم دیگه به اجبار جوابش رو دادم (ماخودمون هفته پیش ماشین گرفتیم)یکم حرف زد بعد شروع کرد با لحن محبت امیز عذر خواهی کردن و این که معذرت میخوام واین حرفا خلاصه من خیلی احساساتی شدم وکلی پشت تلفن گریه کردم و گله کردم ازش(البته با احترام)اونم به حرفام گوش کرد عذرخواهی کرد بعداز من خداحافظی کردو باهمسرم صحبت کرده بود و به همسرم گفته بود برای خانومت ماشین گرفتم برای عذرخواهی و کادوی تولدش ...

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا گیج شدی

ینی از این عذر خواهی و خرید ماشین هدف دیگه ای داره؟؟؟؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
2738

بعد منم کلی خوشحال شدم همسرمم خیلی خوشحال شد ،پدرشوهرم گفته بود صبح بره ماشینو بیاره خونه خودمون (خودشم داره میاد الان).صبح رفتم براش یه پیرهن خوشگل خریدم کادو کردم و ناهار گفتم از بیرون بیارن .حالا مشکل اینجاست که مادرشوهرم بامن قهر کرده (ازهم جداشدن)و میگه میام شر به پا میکنم یعنی چی ادم نباید عروسو پررو کنه .

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706