2410
2553

سلام .سلام.از چند روز دیگه میخوام کلاس آرایشگری برم و میخوام واقعا کار کنم.چندین ساله تو ذهنم اینه که تو شهر ما هیچکدوم از آرایشگرا نمیتونن اون رنگ مو رو که میخوای در بیارن به این فکر افتادم که فقط تخصص رنگ بگیرم و فقط رنگ کار کنم.نظر شماچیه؟برای اینکه مدرکشو بگیرم باید حتما مقدماتی رو بگذرونم بعد تخصصی رنگ بگیرم؟و اینکه برای مدرک باید حتما آموزشگاه های زیر نظر فنی و حرفه ای برم؟هر چی میدونین بهم بگین.فدای همتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم من زیرنظرفنی حرفه ای مدرک کارباموادموگرفتم همه چی هم آموزش دیدم به نظرم الان هزینه ثبت نامی که ازطرف اتحادیه اومده برای همه آموزشگاهااین رشته هزینه ثبت نامش۳تومن هس

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝
عزیزم من زیرنظرفنی حرفه ای مدرک کارباموادموگرفتم همه چی هم آموزش دیدم به نظرم الان هزینه ثبت نامی که ...

عزیز میگم برای اینکه مدرک کار با مواد رو بگیری باید اول حتما مقدماتی رو برم یا نه؟

2714
عزیز میگم برای اینکه مدرک کار با مواد رو بگیری باید اول حتما مقدماتی رو برم یا نه؟

عزیزم وقتی ثبت نام میکنی خودشون ازمقدماتی تاپیشرفته شوآموزش میدن بهت بعدش میری امتحان میدی وقبول که شدی ازطرف فنی حرفه ای برات مدرک میادنیازی هم نیس قبلش مثلافلان آرایشگاه کارکرده باشی

کرمانم عزیزم

من جزوه برای همکلاسیهام تهیه کردم برای امتحان فنی که همه سوالاازروی اون بودوخیلی خوب شدبراشون چون حتمانمره بالای ۹۰میگیرن ازپنج شیش تاکتاب😂😂😂

عزیزم وقتی ثبت نام میکنی خودشون ازمقدماتی تاپیشرفته شوآموزش میدن بهت بعدش میری امتحان میدی وقبول که ...

متوجه شدم عزیزم آخه من میخوام فقط رنگ کار کنم نظرت چیه خوبه یا نه؟پس من اول باید حتما مدرک مقدماتی بگیرم بعد تخخص کار با مواد درسته!؟

متوجه شدم عزیزم آخه من میخوام فقط رنگ کار کنم نظرت چیه خوبه یا نه؟پس من اول باید حتما مدرک مقدماتی ب ...

ببین عزیزم اگه سالنی هست که به عنوان کسی که فقط میخوادکارای موادوانجام بده باشه بری خیلی خوبه درآمدشم خوبه ,,,,مدرکی که ازفنی حرفه ای میگیری تخصصیه دیگه توی این دوره ای که میبینی کاربامواددکلره انواع رنگای فانتزی فردایم وصافی وکراتینه واین جورچیزاآموزش میدن حتی آمبره وسامبره وخیی چیزای دیگه که فکرنکنم دیگه نیازی به فوق تخصص باشه اگه علاقه داشته باشب

من جزوه برای همکلاسیهام تهیه کردم برای امتحان فنی که همه سوالاازروی اون بودوخیلی خوب شدبراشون چون حت ...

خیلی سخاوت میخواد این کار..درخواستمو قبول کن عزیزم

2706