2410
2553
عنوان

جای خواب پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ده ماهگی تو تخت خودش خوابید؟ شبا براشیر چی زیاد بیدار نمیشه؟

بله ۱۰ ماهگی

۲-۳ ساعت یکبار بیدار میشد 

تا ۱۴ ماهگی که از شیر شب گرفتمش سخت بود باید رفت و آمد میکردم ولی راضیم که در این سن جداش کردم

چون از اول عادت کرده توی اتاق خودش بخوابه و هم اینکه من شبا بچه کنارم‌باشه خوابم نمیبره اینطوری راحتتر بودم😅 

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2456
اخه دارم سیسمونی میخرم تخت کنار مادر ک بقول شما تا۶ ماهگیه ولی اخرش بچه تا دوسال اویزونه مادره کج ...

برا سیسمونی ی تخت کنار مادر جمع و جور بگیر و ی تخت نوزادنوجوان.من تا ۷-۸ماهگی رو تخت کنار مادر خوابوندم بعد از اونم تو پذیرایی رو زمین کنار اتاق خودمون که متوجه بیدارشدنش بشم یسال ونیم که از شیر گرفتم دیگه رفت تو اتاق خودش

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
بله ۱۰ ماهگی ۲-۳ ساعت یکبار بیدار میشد  تا ۱۴ ماهگی که از شیر شب گرفتمش سخت بود باید رفت و آم ...

من اگه کنار خودم بخوابونم خوابم نمیبره 

ولی سخته هر ۲_۳ساعت بیدارشی بچه رو از تو تختش برداری دوباره شیر بدی همت میخواد

2714
من اگه کنار خودم بخوابونم خوابم نمیبره  ولی سخته هر ۲_۳ساعت بیدارشی بچه رو از تو تختش برداری د ...

آره واقعا سخت بود رفت و آمدش 

البته پسر من شیرخشکی بود همونطوری خوابیده تو تخت شیرش رو میدادم و به بغل میخوابوندمش و فراااار😆

من از هشت ماهگی تو اتاق خودش خوابوندم شیرخشکیه

شیر خشک راحتتره یه شیشه میدی بهشون اونام میخوابن ولی برا شیر مادر باید بلند کنی بچه رو با مکافات شیر بدی 

آره واقعا سخت بود رفت و آمدش  البته پسر من شیرخشکی بود همونطوری خوابیده تو تخت شیرش رو میدادم ...

وااای پسر من برا سینه الکی بیدارمیشه دلم میخواد شبا بهش شیرخشک بدم ولی نمیشه پسرم با سینه خوابش میبره

وااای پسر من برا سینه الکی بیدارمیشه دلم میخواد شبا بهش شیرخشک بدم ولی نمیشه پسرم با سینه خوابش میبر ...

آره بچه ای که شیر مادر میخوره از این جهت سخته 

شیر خشک راحتتره یه شیشه میدی بهشون اونام میخوابن ولی برا شیر مادر باید بلند کنی بچه رو با مکافات شیر ...

بله ولی خب شیشه شیرم یه جور سختی داره بعضی بچه ها خودشون نمیگیرن باید خودت کنارشون باشی و شیر بدی

بله ولی خب شیشه شیرم یه جور سختی داره بعضی بچه ها خودشون نمیگیرن باید خودت کنارشون باشی و شیر بدی

اونکه بله

منظورم این بود نیازی نیست بلندشون کنی 

2706