2737
2734
عنوان

جای خواب پسرم

211 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من پسرم‌۵ماهشه تا یکی دوماه دیگه بیشتر نمیتونم تو تخت کنار مادر بخوابونمش .تصمیم داشتم تو اتاق خودش بخوابونم بعد ۶ماهگی که فعلا انقدر شبا براشیر بیدار میشه که نمیشه و سخته نمیدونم باید چیکار کنم شبا کجا بخوابونمش ؟ به نظرتون ممکنه بیداری شباش کمتر بشه چون میخوام از اول شش ماهگی کم کم غذارو براش شروع کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما از وقتی بچمون بدنیا اومد شاید سه ماه رو تخت خوابیدیم.تختمون کنار دیواره.میزاشتمش سمت دیوار ک نیفته پایین.بزرگتر ک شد تا الان ک ۱۴ ماهشه رو فرش پایین میخابیم

شما هم پایین بخابید.تنها راهش همینه ک کنار بچت باشی

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
2738

بذار تو اتاق خودش

درسته سختی داره تا بیدار میشه باید بری اتاقش و شبا رفت و آمد کنی

ولی به نتیجه اش می ارزه

البته من پسرمو ۱۰ ماهگی جدا کردم تا قبلش توی گهواره کنار تخت خودمون میذاشتمش ۱۰ ماهگی که میتونست بلند شه دیگه گهواره براش خطرناک بود

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

من دختر خالم جدا مي خوابونه إز الان ياد بگيره جدا بخوابه بهتر بعد مع بزرگ تَر بشه سخت ميشع جدا كردنش باخودش ميگه چرا من بايد تنها بخوابم مامان با بام نه

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
اخه دارم سیسمونی میخرم تخت کنار مادر ک بقول شما تا۶ ماهگیه ولی اخرش بچه تا دوسال اویزونه مادره کج ...

اگه برا شیر شب کم بیدار بشه میشه گذاشت تو اتاق خودش ولی همه بسنگی به بچه داره . من دوسم ندارم از شوهرم جدا بخوابم 

بذار تو اتاق خودش درسته سختی داره تا بیدار میشه باید بری اتاقش و شبا رفت و آمد کنی ولی به نتیجه اش ...

بعد ده ماهگی تو تخت خودش خوابید؟ شبا براشیر چی زیاد بیدار نمیشه؟

سلام.من پسرمو ۶-۷ماهش که بود از تخت کنار مادر اوردم بیرون، تو اتاق خودش نخوابوندم ترسیدم اگه بیدار شه برا شیر متوجه نشم تو پذیرایی میخوابوندم تو شب دو بار بیدار میشد برا شیر که میومدم شیر میدادم دوباره میرفتم جام خیلی سخت بود برام تا یکسال نیم که از شیر گرفتمش بعد دیگه رفت اتاق خودش شب بیدار میشد شیشه کنارش بود شیر پاستوریزه میجوشندم میزاشتم بالا سرش میخورد میخوابید تا دوسال که از شیشه ام گرفتمش الان سه سالشه شبا بیدار نمیشه اصلا گهگاهی پامیشه اب میخوره

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
2706