عنوان

من باعث سر افکندگی خانوادم هستم

640 بازدید | 28 پست

آخه اصلا مادرم به من افتخار نمیکنه مثلا به فامیلا زنگ میزنه کلی از خواهرم میگه 

خواهرم ازدواج کرده والانم کربلا رفته درسشم تموم کرده 

ولی من دوساله پشت کنکورم 😔😔واصلا موفق نیستم 

البته فامیلامونم فقط سراغ خواهرمو میگیرن 

چکار کنم بچه ها😢با بیست سال سن هنوز با مامان بابام زندگی میکنم وعلافم وخرج میذارم رو دستشون 

جربزه کار کردنم ندارم 

ی موجود اضافی ام😢

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کدوم بیست ساله ای دیدی همه موفقیت هارو یک جا داشته باشه یا مستقل باشه

خیلی کم پیدا میشه انشالله یه رشته خوب قبول شو با پشتکار درست رو بخون کسی هم گفت نخون برو دنبال کار گوش نکن  

حالا الان نیایین بگن من از 15 سالگی دستم تو جیب خودم بودا   

وا خب مگه چند سالته  دخترای مردم با سی و چند سال سن خانه پدرشونن خرجشون رو پدرشون میده خب تازه ...

نه ولی خب زشته دیگه 

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

عزیزم این حرفا چیه من آدم میشناسم ۴۰ سالشه خرجشو مامانش میده تو که بیست سالته بعدشم همه درس خوندن چ ربطی به افتخار داره مهم عقل و شعور و درک آدمهاست..یه نصیحت دارم برات عزیزم بشین بخون یکسال بکوب بخون اهدافتو برای خودت تعیین کن حرف هیچکس رو گوش نده بزن به در بیخیالی و شاد باش چون هنوز جوونی در کتار درس خوندن شادی کن با دوستات برو بیرون انشالله ک اینبار موفق میشی..کربلا رفتن لیسانس یا فوق گرفتن اینا نشونه افتخار نیست عزیزم..تو با عقلت با درایتت به پدر مادرت نشون بده چیزی از خواهرت کمتر نداری..

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

عزیزم یجوری میگی ۲۰ سال انگار چقدر هست

خب کنار درس ی هنر یا حرف یاد بگیر من خیلی مشیمونم وقتی خونه پدریم بودم و وقتم بازتر بود چرا خیاطی یادنکرفتم. خیلی ب روحیه ات کمک میکنه وقتی ی چیزی خودت خلق میکنی

بعدم ممکنه حساس شده باشی و مادرت واقعا فرقی بینتون نمیذاره

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

نگران نباش عزیزم به حرف دیگران هم توجه نکن که اگه توجه کنی بدبختت میکنن فقط استعدادت رو پیدا کن برو دنبالش😊سعی کن خودت رو اینقدر بزرگ کنی که دیگران تحسینت کنن اصلا هم نگران نباش هنوز سنت خیلی کمه من 26 سالمه هنوز خونه مامان وبابامم 20 سال که چیزی نیس😂😂😂

هر چه دلم خواست نه آن می شود، هرچه خدا خواست همان می شود😊

این طبیعیه که پشت کنکور باشی و تو این سن از خانوادت پول بگیری . بیش از حد هم پشت کنکور نمون بیشتر اذیت میشی امسالو قشنگ بخون سال اینده حتماااا قبول بشی اگه رشته دلخواهتو قبول نشدی دیگه پشت کنکور نمون فایده ای نداره جز استرس و تلف کردن عمرت .و بهتره سراغ رشته ای بری که بعدش بتونی جایی کار کنی صرفا دنبال پرستیژ نباش

حالا من همش اینور اونور کار پیدا میکردم و بهم اجازه سرکار رفتن نمیدادن... همین کلی افسردم کرده بود😑 ...

مامان من فک میکنه الان من باید کم کم مدیر عامل شرکت بشم:||||

هرکاری میگم بهش برم حرف بزنم و...

میگه بیخود اینکارا در شان و شخصیت توعه؟

شان و شخصیت چیه عاخههههه😩😭😭

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2706