2737
2734
عنوان

کسایی که بینی عمل کردن بیاید لطفا

201 بازدید | 36 پست

روزی که رفتید ویزیت تا روز عمل چندروز طول کشید

من فردا میخوام برم ویزیت بنظرتون تاهفته دیگه برای عمل نوبت میزنه؟

۱۴مرداد عروسی داریم میخوام تاقبل عروسی عمل کرده باشم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش کدوم دکتر میخوای بری چقدر هزینه برداشته برات؟

اسلامی جو

۸ تومن

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2728

روزی که زنگ زدم وقت عمل بگیرم بهم گفت دو روز دیگه یه کنسلی داره میای گفتم نه!!!!!!!!!!!!! گفت پس دیگه وقت نداره تا یک ماه اینده   

همش بستگی به کار دکترت و تایماش داره 

بعضی دکترا چند ماه بعد وقت میدن بعضیا حتی تا یکسال بعد

بعضی دکترام زود وقت میدن 

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
روزی که زنگ زدم وقت عمل بگیرم بهم گفت دو روز دیگه یه کنسلی داره میای گفتم نه!!!!!!!!!!!!! گفت پس دیگ ...

الان زنگ زدم گفت ۱۱مردادوقت داره

ما۱۴مرداد عروسی داریم بنظرت حالم خوب میشه تااون موقع

2738
تا ده روز ورم و کبودی داری 

یعنی عروسی نمیتونم برم؟🙁فقط یه گوشه بشینم نگاه کنم

یعنی عروسی نمیتونم برم؟🙁فقط یه گوشه بشینم نگاه کنم

11 ام میخای عمل کنی 14 بری عروسی با گچ رو بینی باید بری  

و با کبودییییی

چه کاریه خب بزار بعد عروسی برو با خیال راحت عمل کن 

ادم تا ده روز زیاد اوکی نیست حال نداره ورم داره کبوده دوست نداره کسی ببینتش 

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
11 ام میخای عمل کنی 14 بری عروسی با گچ رو بینی باید بری     و با کبودییییی چه کاریه خب ب ...

نه عمل مهم تره عروسی دختر عمه شوهرمه زیادمهم نیس فقط چون تالارشون لاکچری بوددوستداشتم برم😐اگه برام نوبت بزنه میرم همون ۱۱هم

اگه از اون دسته آدمایی باشی که ورم وکبودی داشته باشی میخوایی چیکار کنی ؟؟؟ 

یه فته گچ رو دماغه ، سه چهار روز بعد از برداشتن گچ تازه میری بخیه ها رو میکشی 

بعدشم که کلا با صورتت غریبه ای 

من که تا  8 ماه خودم و تو آینه میدیدم همش نادم و پشیمون بودم حتی مجبور شده بودم عکس پرسنلی بدم نرفتم عکس بندازم از عکسای قبلی دادم 

در ضمن من از روزی که ویزیت شدم تا عمل حدود 5 ماه طول کشید تا نوبتم بشه

من در مورد اسلامى جو چيزاى خوبى نشنيدم🙄چند مورد خرابكارى ديدم ازش....

همين فردا هم عمل كنى باز به عروسى نميرسى عجله نكن

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706