2733
2739

سلام داستان عفونت های من از دوسال پیش شروع شد از همون دوران عفونتام با خارش و سوزش و حتی درد شدید و عفونت های پنیری شکل بود درمان من هیچوقت کامل انجام نشد وهمیشه بعد از یه دوره مصرف دارو خارش و عفونت برمیگشت من از قبل ترم سابقه دو الی ۳ بار پرسود شدنم داخل یک ماه داشتم واین پریودی های زود هنگام همیشه گریبانگیرم بود و چاره ای جز مصرف ال دی برام نمیذاشت تا اینکه رسیدم ب جایی ک الان میخوام باردار شم و نمیتونم و الان حدود یک ماهه ک هنگام نزدیکی بوی بسیار تند و زننده ای از واژن و انتهای ان خارج میشود ک بسیار خجالت اورو ازار دهنده است لازم بذکر است ک من حدود ۳ ماه است داروی گیاهی ترکیبی ساخته شده را با اپلیکاتور تزریق میکنم هر شب ب انتهای واژنم و بعد ان شروع ب عفونت ریزی کردم بعد از انکه دوماه داروی گیاهی را مصرف کردم متوجل شدم عفونتهای بسیار بد بویی از من خارج میشود الانم حدو یک ماه است ک این بوی گند تمام واژنم را دربرگرفته و هر وقت دارو گیاهی تزریق میکنم بزرون میریزد ولی بسیار کم کم بطرون میاید و الان هنوزبو میدهد بنظرتان این علائم چیست و راه درست چیست 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قارچ داری بابد درمان قارچ راجعه کنی

۶ ماه باید ادامه بدی داروتو به دکترت بگو درمان راجعه رو شروع کنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
قارچ داری بابد درمان قارچ راجعه کنی ۶ ماه باید ادامه بدی داروتو به دکترت بگو درمان راجعه رو شروع کن ...

درمان راجعه چیست

دکتر متخصص برو

آمپول میده بهت بهتر میشی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
درمان راجعه چیست

قارچی که برمیگرده یعنی

طول درمانش ۶ ماهه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم یه دوره سه روزه فلوکنازول و مترونیدازول با پماد هیدروکورتیون استفاده کن تو این مدتم اصلا رابطه نداشته باش شوهرتم قرصارو بخوره شورتتم مرتب عوض کن شورت نخیم بپوش بازم از دکتر مشورت بگیر

خانم عزیز چقدرم اسمت سخته چیه 😀شاید خود اون دارو گیاهی عفونتو  شدیدتر کرده که میگی  عفونت و بوش بیشتر شده حتما برو دکتر دوره درمان و کامل کن و لباس زیر تو خونه نپوش  بعد توالت حتما خودت رو با دستمال و حتی سشوار خشک کن ماست زیاد بخور ..عفونت قارچی پنیری مانع بارداری و حتی سقط میشه 

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
خانم عزیز چقدرم اسمت سخته چیه 😀شاید خود اون دارو گیاهی عفونتو  شدیدتر کرده که میگی  عفونت ...

اخه من هر روز پریود بودم یعنی ماهی سه بار همش هم واژنم خارش و سوزش داشت الان ک ۳ ماهه دارو میزنم اصلا خبری از خارش نیست پریودام هم میزون شده وعفونتا هم داره پایین میریزه ولی برام سوال داشت ک چرا دوماه اول استفاده عفونتا ب شکل پنیر بیرون میریختن با خارش شدید الان خارش و هیچ علائمی ندارم فقط بوی گند 

استارتر ی تکه زاج سفید ک تو اسفند هم هس رو بزار تو واژن مطمن باش کل بیماریهای رحم از بین میره .من خو ...

مرسی

2706