2733
2734
عنوان

جهیزیه

504 بازدید | 30 پست

سلام خانوما چندتا سوال در مورد جهیزیه دارم

اولیش اینکه ب نظرتون چیزا دارن ارزون میشن؟من رفتم وسیله برقی هامو گرفتم الان پشیمون شدم اعصابم بهم ریخته همه چی انگار داره ارزون میشه

دومیش اینکهبه نظرتون گاز رومیزی بده بخرم؟من خودم خیلی دوست دارم ولی بقیه میگن خوب نیست؟اگه خوبه چه مارکیش؟ک خیلی گردن نباشه

سومیش اینکه ب نظرتون خریدن بخارشو واجبه؟اخه خیلی گرون شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه خونت سرامیک یا پارکت بخارشو برای تمیزی کف خونه خوبه  ولی برای پرده واینا ما تاحالا استفاده ...

سرامیکه

ولی ب نظرم انقد نمی ارزه پول واسش بدم

ینی زشته اگه رو جهازم نباشه

من برای جهیزیه اینا رو نخریدم چون لازم‌نمیشن وخرج اضافیه.

بخارشو،پلوپز،آرام پز،تخم مرغ پز.غذا ساز .

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2738

اگه خونه مال خودته گاز رومیزی بخر

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
بله ..ارزون تر میشه  دوم گاز رومیزی اصلا من شخصا دوست ندارم ..گاز فردار با شعله قوی چیز دیگست& ...

واقعا خیلی ارزون میشه؟هرچی ما نمیخریدیم گرون میشد الان ک گرفتم....

اول اینکه به نظرم هیچی ارزون نمیشه. اگه بشه هم اونقدی نیس که ارزش داشته باشه غصه شو بخوری

دوم خونه دارین از خودتون؟ گاز رو میزی رو برداری کجا ببری؟ در هر صورت گاز رومیزی ایرانی استیل البرز و کن خوبن

سوم اینکه واجب نیست، اما من خودم تمیز کردن کف با بخارشو رو خیلی بیشتر از تی دوست دارم

کو ارزون شده لوازم!؟! ما ک نمیبینم 

هیچ کس تو ایران قطعی نمیتونه بگه ارزون میشه یا گرون مشخص نیست هیچ وقت 

رو کابینتی بخر خیلی شیک و بهتره 

بستگی داره به مصرفت بخارشوی خیلی به درد من میخوره 

نه بابا نمیخواد بخری اگه خیلی بعدا دیدی واقعا لازمت میشه تو خونه شوهرت بگیر من دارم ولی اصلا استفاده نکردم خونمم هم پارکت بوده هم سرامیک دو نفر ادمید واقعا پیش نمیاد استفاده کنی الکی هزینه این چیزا نده.برا چیزایی هزینه کن که تو چشمه

2706