2737
2734

سلام.. بچه ها یه راهنمایی بکنین منو..🙏 من میخوام میکروبلیدینگ ابرو یاد بگیرم.. راستش خودم فوق لیسانسم..ولی خب میبینین وضعیت جامعه رو کار ک پیدا نشد..منم خیلی به فکر درآمد زایی هستم.و میبینم کارای ارایشگری در امد دارم..بنظرتون برم سراغ این کار؟ پول توش هست؟ به کارای هنریه دیکه مثل رنگ و شینیون و ناخن و این چیزا علاقه ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره اگه جذب مشتریتون خوبه و سالن میشناسید برای انجام کار حتما برید من خودم تو ۳ ماه اول تمام هزینه ای که کردمو دراوردم اما خب من قبلا خودم سالن داشتم مشتریمو داشتم ولی اینکه یهو بدون پیش زمینه بخوای بری تو کار یکم جذب مشتری سخته 

ولی به نظر من برو دنبال کارای پوستی پاکسازیو این قرتی بازیا الان اینا بیشتر طرفدار داره و بیشتر نیازه نیاز به پیش زمینه هم نداره مشتری هم راحت اعتماد میکنه زیر دستت میخوابه

جدی؟ مگه آرایشگاها نرفتین ک کار کنین؟ الان هزینه ی اموزشش ۵ تومنه😐

ارایشگاه به شما مشتری نمیده که عزیزم شما خودت باید مشتری ببری اگه مشتری هم بده که بعید میدونم ازت درصد زیادی میگیره

بستگی داره اگه جذب مشتریتون خوبه و سالن میشناسید برای انجام کار حتما برید من خودم تو ۳ ماه اول تمام ...

شما باز خوبه خودتون سالن داشتین..خیلی تاثیر داره..ولی من نه هیچ پیش زمینه ای ندارم..و تابحال سراغ کارای هنری هم نرفتم..

2738
شما باز خوبه خودتون سالن داشتین..خیلی تاثیر داره..ولی من نه هیچ پیش زمینه ای ندارم..و تابحال سراغ کا ...

خب پس تا بخواین به درامد برسین خیلی طول میکشه و دلسرد میشین به نظرم بدون پیش زمینه وارد این کار نشین همون کار پوستیو شروع کنید که ریسک پایینتر هم داره 

خب پس تا بخواین به درامد برسین خیلی طول میکشه و دلسرد میشین به نظرم بدون پیش زمینه وارد این کار نشین ...

سلام ببخشید دوستم میخواد بره دوره مکاپ بنظرتون خوبه؟

کاربری دوم😐_ اینجِی سودیش کُجِیس 😐😑⁩_ یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😐⁦✌️⁩
سلام ببخشید دوستم میخواد بره دوره مکاپ بنظرتون خوبه؟

سلام عزیزم 

اول باید اینو در نظر بگیره که یک شبه نمیتونه ره صد ساله بره

دوم اینکه حتما باید علاقه و پیش زمینه داشته باشه و سلیقه و حدودا با رنگا اشنا باشه تا بتونه کار تمیز و بی عیبی انجام بده 

خیلیا بخاطر درامدش میرن سراغش ولی خب کارشون کثیفه اصطلاحا و تمیز نیست این باعث میشه حتی اگه بهترین برندام استفاده کنه کارش بد باشه 

سوم هرچی به مشتری بها بده و برای وسایلش بیشتر هزینه کنه هم درامد بیشتری خواهد داشت هم مشتری راضیتر از پیشش میره

چهارم اینکه به نظر من مربی خیلی خیلی مهمه و پیش هر کسی نره برای اموزش تحقیق کنه پیش کسی بره که اولا دلسوز باشه و همه جوره از لحاظ اموزش ساپورتش کنه دوما کارش تمیز باشه و صرفا رو حساب قیمت انتخاب نکنه کسیو

سلام عزیزم  اول باید اینو در نظر بگیره که یک شبه نمیتونه ره صد ساله بره دوم اینکه حتما باید ع ...

میشه درخواست دوستی رو قبول کنید

کاربری دوم😐_ اینجِی سودیش کُجِیس 😐😑⁩_ یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😐⁦✌️⁩
شما باز خوبه خودتون سالن داشتین..خیلی تاثیر داره..ولی من نه هیچ پیش زمینه ای ندارم..و تابحال سراغ کا ...

سلام عزیزم شما رفتی دنبال آموزش میکرو؟منم قصد دارم برم اما دو دل هستم

کاربری جدیدمه ،از سال ۹۴ عضو و معتاد سایت😁
2706