2726

چه قرصی بخورم کم خطرتره مجردم 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه کسی اومد لطفا به منم بگه من میخوام تا دهم اینا پریود نشم باید چه قرصی بخورم و از کی بخورم؟؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728
سیپروترون کمپاند من خودم استفاده میکنم خوب بوده

دوز چند ؟ 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 
اگه کسی اومد لطفا به منم بگه من میخوام تا دهم اینا پریود نشم باید چه قرصی بخورم و از کی بخورم؟؟

قرص سیپروترون کامپاند یا اتیسترون

از دوم سوم پریودی شروع کن تا ۲۱ شب

اگر وسطش قطع کنی نظم قاعدگیت بهم میخوره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
قرص سیپروترون کامپاند یا اتیسترون از دوم سوم پریودی شروع کن تا ۲۱ شب اگر وسطش قطع کنی نظم قاعدگیت ...

من میخوام قبل پریودی بخورم اشکال داره؟

من میخوام قبل پریودی بخورم اشکال داره؟

نظمش بهم میخوره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
قرص سیپروترون کامپاند یا اتیسترون از دوم سوم پریودی شروع کن تا ۲۱ شب اگر وسطش قطع کنی نظم قاعدگیت ...

عزیزم من الان پریود نیستم 2 مرداد میشم ولی چون میخوام برم سفر میخوام تا دهم مرداد نشم چه قرصی بخورم؟؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
عزیزم من الان پریود نیستم 2 مرداد میشم ولی چون میخوام برم سفر میخوام تا دهم مرداد نشم چه قرصی بخورم؟ ...

همین قرصو بخور ولی تا دهم مرداد قطعش نکن تا ۲۱ شب ادامه بده 

وگرنه تو یک ماه دوبار پریود میشی و یکی دو ماه دیگم طول میکشه که منظم بشه

البته حتما برو دکتر سوال کن

عزیزم من الان پریود نیستم 2 مرداد میشم ولی چون میخوام برم سفر میخوام تا دهم مرداد نشم چه قرصی بخورم؟ ...

فک کنم اولین بار باید دوتا بخوری

چون وسط سیکلی

البته مطمئن نیستم حتما خودت از دکتر سوال کن

چون منم نوجوون بودم برای مسافرت از وسط سیکلم شروع کردم و خیلی بد شد نه تنها پاک نشدم بلکه ۱۳ روز طول کشید بجای ۷ روز اما من اصلا مرتب نخوردم

همین قرصو بخور ولی تا دهم مرداد قطعش نکن تا ۲۱ شب ادامه بده  وگرنه تو یک ماه دوبار پریود میشی ...

ممنونم گلم از راهنماییت

فک کنم اولین بار باید دوتا بخوری چون وسط سیکلی البته مطمئن نیستم حتما خودت از دکتر سوال کن چون من ...

بعدازظهر برم دارو خونه میپرسم ممنون گلم