2737
2734
عنوان

میخوام ازدواح کنم ولی خواهرم میگه..

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 70 پست
چقدر بد ، حالا خداروشکر پدرم این نظرو نداره حتی اونموقع هم گ خواهرم ازدواج نکرده بود واسه من خواستگا ...

آره و الان چهار ساله خواهرم سر خونه زندگیشه و من تو این چهار سال مورد مناسب اصلا نداشتم

خاک تو سر موردای اون موقع😂😂

خوب الان میومدین😐😐 . خلاصه وا نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسایل برقیو فقط آبمیوه گیری بخر . سرویس چوب ساده و اسپرت . لباسشویی مارک ایرانی 

بالاخره باید یه چیزی باشه که جنسش خوب باشه ، و این ک خیلی چیزا واقعا احتیاج ادمه

2728
آره و الان چهار ساله خواهرم سر خونه زندگیشه و من تو این چهار سال مورد مناسب اصلا نداشتم خاک تو سر م ...

شانس توئه😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
حسودی  واسه چی

خواستگار من شرایطش خیلی خوبه و چون دوست پسرمم بوده دیده ک ما خیلی عاشق همیم چقدر به هم علاقه داریم بارها خواسته جدامون کنه نتونسته، و چون پدربزرپش کارخونه داره معروفن تو شهرمون بخاطر این موقعیتاش یخورده حسودی میکنه 

2738
ازدواج کن! چ بسا تو زودتررهم رفتی سر خونه ات! 😉😊 اگر نگران پدرش بود کلا نباید ازدولج میکرد نه اینک ...

اخه خیلی خودخواهه، زورم اومد از این حرفش به جا ذوق کردن واسه من اینجوری گفت، ما ک فعلا تصمیم نداریم تا دوسال بعد عروسی بگیریم تا اونموقع هم همه چی جور میشه

خواستگار من شرایطش خیلی خوبه و چون دوست پسرمم بوده دیده ک ما خیلی عاشق همیم چقدر به هم علاقه داریم ب ...

اها چه خواهر بدی😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
اها چه خواهر بدی😕😕

مامانم هم مخالفه😩😂 کلا با ما مخالفن ولی ما دست نکشدیم از هم حالام ک میخوایم ازدواج کنیم هرکدوم یه نظری میدن سنگ میندازن جلو پامون

مامانم هم مخالفه😩😂 کلا با ما مخالفن ولی ما دست نکشدیم از هم حالام ک میخوایم ازدواج کنیم هرکدوم یه ...

دلایل مخالفت مادرت چیه؟خواهرت رو میشه گفت از حسادت حرف میزنه

ولی مادر که به بچش حسودی نمیکنه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ازدواج کن ربطی به خواهرت نداره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706