2726

منظورت رو متوجه نمیشم       ولی من یه وی-پی ان رایگان واسه کروم  سراغ دارم       می خوای       هیچ وقت هم قطع نمیشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره معلوم  

https://chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-and-unli/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh
کلیک کن روش ببین باز می کنه      (بعنوان افزونه کروم به کروم اضافه میشه__با افزونه های کروم کار کردی تا الان ؟)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نه اینو یه بار صبح دیدم اما نتونستم نصب کنم چطوریه ؟ روش خاصی داره؟

بیا خصوصی تا بهت بگم

من نصب کردم. عالیه. تشکر

خواهش میشه         گلم                  
فقط باهاش  کارهای بدبد نکنید  برای من گناه بیاد هاااا        

باز کردم زدم add to chrome حالا سه تا گزینه اومده یکیش سرعت یکیش سرور  یکیشم مکان باید چیکار کن ...

بزن روی یکی از کشور هایی که عکس آنتن (مثل وای فای میمونه) زرد رنگ ه (یعنی رایگان ه )    مثلا هلند       و   آن ش کن

بزن روی یکی از کشور هایی که عکس آنتن (مثل وای فای میمونه) زرد رنگ ه (یعنی رایگان ه )    مث ...

نمیشه میشه از صفحه اول مراحلش رو بیگ تو صفحه اول یه V p n اضافه کردم اما عضویت می خواد 

2706