2703
2553

آخه من چیکارکنم با این شوهر شکاک و بددل . 

شوهرم چندروز سرکار بود منم اومده بودم خونه خواهرم . حالا که دیشب میخواست بیاد دنبالم یکی از (فامیلای شوهرخواهرم) که یه آقای فاحشه هستش اومده بود خونه آبجیم .حالا شوهرم ازم خیلی ناراحت شد گفت چرا موندی تو این خونه میرفتی میشستی تو پارکینگ تا من بیام دنبالت. بعدش که بداشتیم میرفتیم خونه خودمون بین راه دوباره دور زد منو گذاشت دم خونه خواهرم گفت برو پیش همین آقا .بعد گاز ماشینو گرفت و رفت.منم دیگه خونه خواهرم نرفتم همش توخیابون بودم خیلی بغض داشتم.داشتم دیوونه میشدم اصلا ازش توقع همچین کاریو نداشتم شوهرم خیلی تعصبیه ولی نمیدونم چرا این کارو باهام کرد

مردا خیلی بی وفا و بی معرفتن. بعدش به بابام زنگ زدم اومد دنبالم. 

از دیشب تا حالا اصلا بهم زنگ نزده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دلش از جایی پر بودهسرتو خالی کرده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714
2706