2737
2739
عنوان

خانمها لطفا بیاید کمک

67 بازدید | 12 پست

من هفته سی بارداریم بچمم پسره خیلی احساس گرماو خفگی شدید میکنم ۲۴ساعته کولر روشنه،همش حس میکنم دارم خفه میشم اصلا میل غذا ندارم حتی بیمارستانم بستری شدم و همه آزمایشاتم سالم بود کسی چنین تجربه ای داره؟

The only heaven I’ll be send to is when I’m alone with you

منم گرمیگرفتم ولی شانسی که آوردم بیشتربارداریم افتاد به زمستون و اردیبهشت زایمان کردم.سعی کن بخوری عزیزم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبیعیه گرمی جنین میزنه به بدن‌مادرمنم سرپسرم همین بودم عرق کاسنی زیادمیخورد شربت تخم شربتی میخوردم گرمی جات میخوردم اما بعدش عرقجات طبع سردمیخوردم تحمل کنید چاره ای نیست دوش اب ولرم بگیرید خیار و هندونه بخورید تلقین نکنید برید پیاده روی گاهی ماسک اکسیژن بذارید کپسول کوچیک اگر میتونید ازبیمارستان کرایه کنید و تحملتون کمه

حالا خوبه تو هفته های آخرته که اینطوری شدی،من هنوز هفته۱۸ هستم کف پاهام همچین داغ میکنه که کم مونده دوتا قالب یخ بذارم کف کفاشم و پام کنم بلکه خنک بشه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
منم همش گر میگیرم، جلو کولر هم خیس عرق میشم فک کنم طبیعی باشه ولی سعی کن غذاتو بخوری ضعیف نشی

منم دقیقا همینجوریم،همش میترسم یهو خفه شم🤦‍♀️

راستی استارتر جان دوغ برا من خیای خوب اثر میذاره و کلی گرمی بدنمو میگیره

اگه برات ضرر نداره میتونی دوغ پاستوریزه بخری و خنک بخوری

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2738
منم گرمیگرفتم ولی شانسی که آوردم بیشتربارداریم افتاد به زمستون و اردیبهشت زایمان کردم.سعی کن بخوری ع ...

خو شبحالتون من درحالت عادیم همش گرمم بود حالا تو بارداری خیلی دارم اذیت میشم اصلا انگار معدم پره،خدابچتونو حفظ کنه براتون

طبیعیه گرمی جنین میزنه به بدن‌مادرمنم سرپسرم همین بودم عرق کاسنی زیادمیخورد شربت تخم شربتی میخوردم گ ...

مصرف عرقیجات تو بارداری مانعی نداره؟

خو شبحالتون من درحالت عادیم همش گرمم بود حالا تو بارداری خیلی دارم اذیت میشم اصلا انگار معدم پره،خدا ...

من سرمایی بودم از وقتی بچه دارشدم بهترشدم.آخی!چیزهای خنکی بخور‌.مرسی.خدابچه شماروهم حفظ کنه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
راستی استارتر جان دوغ برا من خیای خوب اثر میذاره و کلی گرمی بدنمو میگیره اگه برات ضرر نداره میتونی ...

مرسی از راهنماییتون❤