2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکل شخصیت چرتی داره یه جورایی عقده ایه هرجور باهاش برخورد کنی ناراحت میشه اون یکی هم که عین اوسگلا خبری ازش نیس فقط پشت سر حرف میزنه 

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
من نمیفهمم اینا فازشون چیه بخداا خوب کردی خوب شد زودتر فهمیدی ماهرچی میکشیم از سادگی.منم تازه داشتم ...

انگار کمبود دارن😬پسره کیه؟ شوهرت؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
بی محلی از صدتا فحش و چوب بدتره  مامانم همیشه میگه دوتا هوو از ی در جامیشن دوتا جاری جانمیشن م ...

میشه یکم سیاست یادم بدین در مورد جاری ؟ 

ممنون میشم

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2738
حالا چ همه جاریشون بد ذات شدن خودشون فرشته

چه بسا جاری بدا هم دارن جاری خوبا رو مث رخت میشورن و پهن میکنن(دور از جمع)

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
هنو به ازدواج ختم نشده بود با یکی دوتا از اعضا خونوادش اشنادشده بودم

آها😂😂😂خدانکشت.منم هی دارم باخودم میگم چرا به شوهرش میگه پسره.منم تجربه این مدلی داشتم انداختم سطل زباله😉😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706