2726
من و جاریم کنار هم زندگی میکنیم واحدامون کنار همه 😣😣 مادرشوهرمون هم طبقه پایینه ... پریروز جاریم ...

بی محلی از صدتا فحش و چوب بدتره 

مامانم همیشه میگه دوتا هوو از ی در جامیشن دوتا جاری جانمیشن میگه هرچی خوب باشن و رفت وامد کنی ولی ی روزی بهم میخوره بینتون سعی کن بی محلی کنی ب جهنم ک نیاورد اش برات تویم ب رو خودت نیار و اصلا اصلا محل نده دوری ودوستی 

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کوقت نداری نمیدونم چرا همش تو سایتی  نگه میشه ادم به حاریش فک نکنه هنون خونه مادرشوهرم همیشه ح ...

اولا من برای استارتر نوشتم نه شما که گاردمیگیرید

مودب باشید

دوما منزل مادرشوهرم میریم باهم‌میگیم میخندیم دعوا نیست اونجا و همو درک میکنیم خداروشکر

سوما دعوادارید من ادم مناسبش نیستم

چهارما به شما ربطی نداره من کی توسایت هستم کی نیستم مگه من به شماتاحالا گیردادم

اره بخدا کلا نخواسم باشون اشنا شم پسره از اون بدتر جاری از اون بدتر😂

جاری من باهام جیجی باجی شده بود هرروز خونمون بود.نگو ازکارش هدف داشته.من گیج هم نفهمیدم.دلم واسه خنگی خودم میسوزه.همش پیش من خانواده شوهرمو فحش میدادو اسرارشونو پیش من فاحش میکرد منم عین خنگها رازشو نگه میداشتم و بهش اعتماد میکردم و پشت اونا حرف میزدم.نگو ازخونه من مستقیم میرفته پایین خونه مادرشوهرم.همشو میذاشته کف دستشون تازه چندتاهم اضافه میکرده.بعدا فهمیدم ناراحت میشده ازاینکه اونا منو بیشتر تحویل میگیرن.گریه میکرده که شما اونو بیشتراز من دوس دارید😒الان نزدیک دوساله خونش نمیرم پیشش حرف هم نمیزنم.فقط تو مناسبتهامیرم بدون حرف بلندمیشم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اولا من برای استارتر نوشتم نه شما که گاردمیگیرید مودب باشید دوما منزل مادرشوهرم میریم باهم‌میگیم م ...

شما چرا گارد میگیری برام سوال پیش اومد خانم 

ارونترم میتونی بگی عقل

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
جاری من باهام جیجی باجی شده بود هرروز خونمون بود.نگو ازکارش هدف داشته.من گیج هم نفهمیدم.دلم واسه خنگ ...

من نمیفهمم اینا فازشون چیه بخداا خوب کردی خوب شد زودتر فهمیدی ماهرچی میکشیم از سادگی.منم تازه داشتم اشنا میشدم جاری با طرفم خیلی صمیمی یود چند بار گفتم خوشم نمیا صمیمی بحث و دعوا شد بعد پسره قبول کرد که درستش کنه حالا رابطه کم شد ولی خود پسره اصلا انگار براش هیچ اهمیت ندارم رفتاراش خیلی بده منم دیگه تصمیم گرفتم جوابشون ندم تمومش کنم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706