2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا به پنج تاجاریم فکرنمیکنم که الان انالیزشون کنم فقط سلام خوبی خداحافظ اگر منزل پدرشوهرم ببینمشون تازه نبینم هم هیچ مشکلی هم باهاشون ندارم ومحبت واحترامشون میکنم وقت اضافی برای خاله زنک بازی ندارم 

2731

حسود نیست بدذات هم اصلااا نیست اتفاقا برعکس 

فقط  یکم حساسه دلیلش هم اینه که چون فامیل نیست یکم بیشتر رودرواسی باهاش وجود داره و ایشون گاهی دچار سوء تفاهم میشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

جاری من خیلی خوبه فقط بدبینه به همه چندروز پیش بچشو پیش من گذاشته بود شوهرش اومد بردش وقتی رفت من تاپ پوشیدم توخونه راحت باشم بعد چند دقیقه دوباره خودش اومد منو که با تاپ دید گفت اییی این جوری بودی محمد اومد بچه رو بیاره؟گفتم نه الان لباسمو عوض کردم ناراحتم چرا جوابشو ندادم البته درکل به همه بدبینه اهمیت نمیدم

لوس حسود بود که دیگه من ای رابطه رو تصمیم گرفتم کلا تموم کنم

گفتی بای فور اوِر!؟😁😁😉

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

فقط یکیشون اینطوریه حسود بذات و باسیاست بهمه بی ادبی میکنه ولی یسیاستی داره بازم همه پیشش میشینن میگن میخندن اصن ی وضعی

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2706