2737
2734
عنوان

مرد رو اعصاب در آموزش رانندگی

129 بازدید | 11 پست

وای بچه ها ساعت ده باید برم أموزشگاه این هفته اخره که میرم برای تو شهری داستان اینجوریه که مربی من یه آقاست که خیییییییییلللللللللی رو مخمه خییییلی همش میگه تو نمیتونی یا کلا فاز منفیه با اینکه اونقدرام دیگه بد نیستم تو رانندگی اخه تا حالا تمرین نکردم ولی تو این یه هفته یاد گرفتم دیگه مگه همه چجوری یاد میگیرن از اول که راننده نبودن که...به جای اینکه بیاد به من یاد بده چیکار کنم همش غر میزنه مثلا میگه من اگه تو این مملکت کاره ای بودم به خانوما گواهینامه نمیدادم منم گفتم خوبه شما کاره ای نیستین تو این مملکت و اینجور چیزا میگه نمیدونم هدفش چیه چیکار کنم با این ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مربیتو عوض کن

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2731

برو مدیریت اطلاع بده

احمق یعنی چی این حرفا

دیگه نرو باش

برو بگو برا چی اینجوری میگه جا روحیه دادن

من جات بودم کاری میکردم تا اخر عمر حساب ببره از زنا🐀😒

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

مربیتو عوض کن 

بهش بگو اگه من راننده بودم نیاز به آموزش نداشتم که، فعلاً که در حال یادگیری ام! انتظارتو کمتر کن آقا...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738