2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس میکنم پدرمادرم بااین تصمیمم مخالفت کنن فقط بخاطر حرف وحدیث مردم دیگه خسته شدم کاش ازدواج نمیک ...

باهاشون حرف بزن و بگو چه احساسی نسبت به همسرت داری. 

پدر و مادری که به آینده بچه شون علاقمند باشن خوب گوش میدن و تو تصمیم گیری درست راهنمایی میکنن 

اینکه به خاطر دهن گشاد مردم بچه شونو بدبخت کنن برام خیلی عجیبه. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2728
مطمنم چشمش دنبال پول بابامه انتظارداره اگه چیزی میخره نصف پولشواونابدن حتی مستقیم اینوگفته و...حتی ...

درسته

قبل بچه راهتو انتخاب کن

بعد بچه باید بسوزی فقط

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2738
اشتباهی کردم که آیندموباهاش نابودکردم کاش هیچوقت نمیشناختمش

اولا آینده ت نابود نشده 

دوما قبل از هر تصمیمی یکم حرفه ای و عاقلانه رفتار کن 

خصوصیات همسرت که ناراحتت میکنه رو لیست کن 

یه روز بهش بگو بریم حرف بزنیم 

خیلی واضح و کوتاه بگو اینا برام قابل تحمل نیست . چه برنامه ای براشون داری؟ 

در بهترین حالت میگه اصلاح میشم و قول میدم و ازین حرفا. بگو بریم مشاور و من نمیتونم رو قول کسی حساب کنم. باهاش همراهی کن و مواظب باش بچه دار نشی . 

و حتما از مشاور بپرس اگر همسرم همکاری کرد چه مدت طول میکشه که اخلاقای خوبش تا حدودی تثبیت بشه . 

اگر هم‌ون اول جواب سربالا داد یا مشاور نیومد یا همکاری نکرد یا یه مدت بعد دوباره اخلاقش بد شد منطقی و جدی با خانواده ت حرف بزن و جدا شو 

شده از همون مشاور برا قانع کردنشون استفاده کن . 

هنوز خیلی جوونی و زندگی پیش روته. موفق و‌شنگول باشی 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
دوستت داره آیا؟ قهرتو، دوریتو دووم میاره؟ ببین اکثر مردای الان چشمشون به پول پدر زنشون هست و هم ای ...

میگه دارم دیگه دوست دارماشم باور ندارم احساس میکنم هزارتاچهره داره

هفته ی پیش دایی و زندایی من ازهم جدا شدن بعداز چهار سال زندگی ما نفهمیدیم مشکلشون چی بود بدون دعوا و بحث بین خانواده ها جدا شدن زنداییم طوری رفت ک انگار از اول نبوده بچه ام نداشتن هنوز کسی باورش نمیشه چون داییم ب کسی چیزی نمیگفته تا اینکه دوهفته قبل از جداشدنشون بقیه باخبر شدن

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
اولا آینده ت نابود نشده  دوما قبل از هر تصمیمی یکم حرفه ای و عاقلانه رفتار کن  خصوصیات ه ...

میدونم که درست نمیشه ذات خراب درست نمیشه

امیدوارم به زودی شیرینی طلاقمو به اطرافیانم بدم شمام برام دعاکن عزیزم

راست میگی بایدموفق بشم تابفهمه من اهل ترقیم امابدون وجوداون تابفهمه بایدچجور باهام رفتارمیکرد مرسی 

2706