2733
2734
عنوان

بیاید بگید همین الان در چه حالید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 67 پست
فکرت سر موضوعی آشفته س یا دلهره چیزی داری؟

اونقد آشفته نیست که نشه خوابید فکر عروسیم که چیکار کنم .دلم میحاد شب که میخابم تا صبح بیدار نشم سرحال باشم اما نمیدونم چه مرگمه

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینبار رفتین اونجا دَم به دَمش نده اصلا..ببین باز دعوا میشه یا نه

باور کن فکر میکنم چشمامون میزنه تا یکم پیش شوهرم میشینم آخه وضع زندگیه ما نمی‌دونم حسادتم داره منه بدبخت شوهرم جمعه هم سر کاره من تنها میرم اونجا اونم ساعت یازده به بعد میاد آخرم اینجوری دیشب من ازش سر یه موضوع ناراحت شدم بهش گفتم بعد یهو حرف کشیده شد به دوماه قبل و یه موضوع کاملا بی ربط و همینطور پشت هم چرت و پرت بارم کرد و قهر کرد باور کن یه وقتایی شده بعد خونه مامانش مثلا سر یه استکان چایی جنجال به پا شده

2738
خودم توپیدم بهش ناراحتش کردم سر مسایل گذشته 

عزیزم گاهی پیش میاد  ، الان یه کاغذ بردار ، اشتباهت رو بنویس رو کاغذ  ،و تحلیلش کن و به خودت قول بده ، دوباره به گذشته برنگردی  ، رفتی هم خونه سعی کن یجوری از دلش دربیاری ، کاغذ هم مچاله کن بنداز بره

اگر حال داشتم الان میرفتم استخر

اخه خوب اگه باردار نیستی برو 

من که تا آشپزخونه نمیتونم برم اما دیگه باید بلند شم بچم چه گناهی داره 😄😅

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

زنگ زدم وقت سونو گرفتم برم صدای قلب بچمو بشنوم دعاکنید همه چی خوب باشه.... باید پاشم قرص تیروئیدمو بخورم حال ندارم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
عزیزم گاهی پیش میاد  ، الان یه کاغذ بردار ، اشتباهت رو بنویس رو کاغذ  ،و تحلیلش کن و به خو ...

نمیتونم هرروز باید بزنمش توسرش  

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706