2703
2553
دوست من هرروز ی دونه سیب بخوربرا زیباییش و کندو ر برا هوشش بخور یادت نره

کندر دیگه نباید بخوره بیش فعالی میاره توی ۱۵ هفته اونم یه هفته باید خورد فقط با اسیدفولیکم احتمال لب شکری داره

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همش ژنتیکه ولی من برای هوش شنیدم کندر خوبه کسی مصرف میکنه؟

ماه سه همون دوهفته اول فقط باید مصرف بشه اونم اندازه یه عدس بقیه وقتا خوب نیست

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2456
اگه خودت و باباش خوشگل هستيد خوشگل ميشه  اگر نه كه هيچي  همه چيز بستگي به ژن داره

خودم که میگن قیافم معمولیه اما باباش یکم زشته

در ۹۹٫۹٫۹اتفاق خوبی خواهد افتاد انشالله 
2714
دیگه الان زمان کندر خوردن نیست بیشتر ضرر داره تا نفع داشته باشه باعث بیش فعالی میشه

کندر رو کی باید خورد؟

من مرداد میخوام اقدام کنم.اگه میدونید بگید کی و چ مقدار بخورم؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
کندر رو کی باید خورد؟ من مرداد میخوام اقدام کنم.اگه میدونید بگید کی و چ مقدار بخورم؟

ماه سه فقط وبه اندازه یک عدس ودوهفته بیشتر مصرف نشه که ضرر داره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
واقعا؟

اره عزيزم. همين كه لقاح صورت بگيره حتي جنس مو و رنگ چشم بچه مشخصه (اينو تو يه مقاله پزشكي خوندم) خوراكيا تاثير دارن اما قبل از لقاح. مثلا ميگن مرد قبل از آميزش أناناس بخوره بچه خوشكل ميشه.( البته از نظر علمي نميدونم فقط شنيدم) ولي بازم حرف اولو ژنتيك ميزنه كه علم هم قبولش داره

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2706