2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا بدردتون نمیخوره همش تاپیک خارومادر شوهراس یا تاپیک اشپزی یا تاپیک بی بیام یا زایمان اصلا تاپیک ...

کلینیک داره؟؟؟شماها اینجا را برنامه های چت اشتباهی گرفتین تو قوانین ومقرارتش ذکر کرده مسائل خصوصیتونو بیان نکنین منظورش این بوده از همدیگه مشاوره بگیرین مثلا من ی مشکل دارم عنوانشو میزنم کدوم دکتر برم کدوم شهر بهتره مشکل بچه من اینه من دارم یه دارویی مصرف میکنم اگه کسی این دارو رو مصرف کرده میتونه بگه نتیجه گرفته یانه و .....ولی خیلیا سوالات بی ربط میپرسن نمیدونم چرا ادعای فرهنگمون میشه در حالیکه این چیزا خیلی پیش پا افتاده است بهمون میخندند بخدا بابا یه خورده خوبه فرهنگمونو بالا ببریم اخه تا کی میخایم این افکارمونو تغییر بدیم همه چیو تمرکز دادیم جنسیت پسر دختر و مسائل کهنه قدیمی که هی تکرار میشه و بی نتیجه اصلا چه ربطی داره اینا به هم 

من اقا هستم
2728
2738
از مردای پنهانکار متنفرم درضمن شما صبح اول شنبه ایی باید سرکار باشی نه تو نی نی سایت بچرخی اگه راهت ...

الان با این حرفت وارد حریم خصوصی من میخای بشی دلیلی نداره کارم رو برات توضیح بدم؟مگه همه کارها ازصبح شروع میشن

من اقا هستم
   عکس اکبر سیبیل بذارید واسه پروفایل

اسمم مهرسامه میگن خیلیا با اسم بچشون میان عکس بزارم میگن خیلی عکس شوهرشون میزارن به هرحال ی چیزی میگن الان عنوان تاپیک سوال پرسیده جوابش اره یا نه است توجه کن چه جوابایی دادن ربطی ب سوال نداره فقط میخان دیدگاهشونو ب کرسی بنشونن 

من اقا هستم

میتونن اما چون تو عنوان سایت بارداری و بچه داری و کلا ی سایت زنان تلقی میشه درست نیست مردها حضور داشته باشن 

ب نوعی خاله زنکی ب حساب میاد 

میلیون ها سایت عمومی وجود داره ک بهتره مردها تو اونا عضو بشن

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
کلینیک داره؟؟؟شماها اینجا را برنامه های چت اشتباهی گرفتین تو قوانین ومقرارتش ذکر کرده مسائل خصوصیتون ...

شما اجازه میدی خانمت یه محیط مردونه عضو شه و تاپیک های مردونه رو جواب بده و باهاشون دردودل کنه؟

درسته اینجا یه سایت عمومی هست و هیچ کسی همدیگه رو نمیشناسه. ولی بعضی مسائل رو باید رعایت کرد. 

عقیده ام اینه که افرادی مثل من میتونن اینجا خیلی چیزا راجب دنیای خانم ها یاد بگیرن. چون تا حالا درگیرش نبودن. 

لقمان ادب رو از کسانی یاد گرفت که انتظار نداشتیم. آقایون هم میتونن اینجا چیز ایی یاد بگیرن که تو زندگی شون حتما بدردبخور خواهد بود. 

به غیر از اونایی که برا اذیت کردن اومدن و باعث بی اعتباری اونایی شدن که قصد و نیت سوئی ندارن 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
کلینیک داره؟؟؟شماها اینجا را برنامه های چت اشتباهی گرفتین تو قوانین ومقرارتش ذکر کرده مسائل خصوصیتون ...

الانکه میبینی اینجا کاملا برعکسع همه مسائل خصوصی‌شونم میگن همه هم راضی هستیم تا وقتی امثال شماها ارامشمونو ازمون نگیرن درضمن من به عنوان یک زن وقتی وارد محیط مردونه ایی بشم کاملا معذب میشم و سعی میکنم فورا از اونجا خارج بشم اما نمیدونم چرا شما اقایون کاملا وقیحید و این موضوع براتون برعکس عمل میگنه هرچی زنانه تر براتون بهتر اصلا احساس معذب بودن بین این همه زن نمیکنین ؟؟؟من متعجبم

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706