2726
8 میلیون هزینه ای وی اف رو قبول کردش 

کی انجام داده... به نظرم امسال بالاتر رفته باشه... بیمه تکمیلی به خصوصیا که تعداد کم باشه تعلق نمیگیره وکارفرما بیمه تکمیلی رد نمیکنه. شاید این بنده خدا هم بیمه تکمیلی نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه اگه دروغ نمیگفتم منو نمیخاستی

میگفتی حداقل پولشو جور میکردی بعد میومدی خواستگاری.رسما گولت زده .مشکل ازتو بود و نمیگفتی مطمئنی نمیرف زنه دیگه بگیره؟نمیدونم چه جور با دروغش داری کنار میای

2728
من بیشتر مواقع با دختر عموم میرفتم. اونم خیلی گریه میکرد اصلا رحم ندارن یه هزاری کمتر نمیگیرن 

اوف خدالعنتشون کنه من ی بار توی مطب دکترر ایقد گریه کردم دکتر میگفت خودم پول  انجام ای وی اف دستم نیست وگرنه برا همه زن شوهرا رایگان میکردم

ن بخدا

عزیزم شوهرمنم اسپرمش صفره البته اون بنده خدا روحش هم خبرنداشت بعدعروسی فهمیدیم همیشه میگه اگه میدونستم زن نمی گرفتم ولی چاره چیه من همه ی تلاشم رومیکنم خوب شه

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
کی انجام داده... به نظرم امسال بالاتر رفته باشه... بیمه تکمیلی به خصوصیا که تعداد کم باشه تعلق نمیگی ...

ما همین امسال انجام دادیم 15 میلیئن کلش شدش. که بیمه تکمیلی ما 8 میلیون رو پرداخت کرد .بیشتر بیمه های تکمیلی تا یه سقفی رو پرداخت میکنن نه همشو 

گفتن بیمه سامان تکمیلی انفرادی انجام میده. دختر عموم رفت گفت که نباید حین بیمه رد کردن مشکل یا بیماری داشته باشی بعدها اگه مشکل پیدا شد بهت تعلق میگیره. چقدر همه چی مزخرف شده حتی بیمه 

میگفتی حداقل پولشو جور میکردی بعد میومدی خواستگاری.رسما گولت زده .مشکل ازتو بود و نمیگفتی مطمئنی نمی ...

اون جز این دروغای شاخ دار تری هم گفته من پدر مادرم خیلی بد هستن وگرنه جدا میشدم

2706