عنوان

خانمها خواهشااااااا کمکم کنید

243 بازدید | 30 پست

دارم از استرس میمیرم،هفته ششم بارداری هستم امروز صبح همش لکه های قهوه ای میبینم؟؟؟صبحها نه دکتر متخصص هست نه سونوگرافی چکار کنم؟؟؟؟

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

دکتر سونو قلب نوشته فردا باید برم،،برم پیش متخصص یا سونو انجام بدم؟؟؟کسی اینجوری بوده طبیعی؟؟؟؟

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کسی تجربشو داره؟؟؟کمکم کنید تا بعداز ظهر مردم،؟؟چکارکنم؟؟؟؟برم سونو یا دکتر؟؟؟

من بارداری اولم بودم..ایشالله واسه شماچیزی نیست..فرداصداقلبشم میشنوی..صلوات فرستادم سمتت

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
من در کل مدت با داریم لکه و لخته های قهوه ای داشتم... مشکلی نبود نگران نباش شاید شمام اینطور باشی.. ...

آخه دیروز زیر دلم درد گرفت و امروزم لکه دیدم میترسم خیلی

من بارداری اولم بودم..ایشالله واسه شماچیزی نیست..فرداصداقلبشم میشنوی..صلوات فرستادم سمتت

مرسی از مهربونیت 😢😢😢

آخه دیروز زیر دلم درد گرفت و امروزم لکه دیدم میترسم خیلی

منم همیشه درد داشتم.... توکل به خدا کن

استرس برات از همه چی بدتره... چیزی نیست... دست بزار رو شکمت حرز امام جواد بخون خودش نگهش میداره

گلم شیاف سیکلوژست بگو همسرت بگیره استفاده کن 

استراحت کن تا بعدازظهر ببینی دکتر چی میگه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
مرسی از مهربونیت 😢😢😢

عزیزم فقط تا صدای قلبشو نشنیدی لز هیچ شیاف وآمپولی استفاده نکن

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
گلم شیاف سیکلوژست بگو همسرت بگیره استفاده کن  استراحت کن تا بعدازظهر ببینی دکتر چی میگه

تا صدای قلبشو نشنیده نباید از هیچ شیاف وآمپولی استفاده کنه

اول برو سونو بعد ک فهمیدی سالمه شیاف سیکلوژست بخر خارجیشو بخریا. روزی یدونه استفاده کن. شورتتم تمیز نگه دار یا کلا شورت نپوش، قسمت تناسلیتو خشک نگه دار و هر بار خودتو خشک کن، بیشتر استراحت کن بزار بچه به رحمت بچسبه کمرت محکم شه

برای ظهور آقا صلوات بفرستیم
2706