2410
2553
عنوان

ازدواج

204 بازدید | 14 پست

دوستان عزیز سلام.. میخواستم در مورد یه موضوعی مشورت کنم باهاتون.. من یه خواستگار دارم که همه چیزش خوبه و به شدت آدم خوبیه و بهشم علاقه دارم ولی دو تا ایراد کوچولو داره یکی اینکه قدش از من ۲۱ سانت بیشتره من ۱۶۷ اون ۱۸۸ و دیگه اینکه پدر و مادرش ساکن یکی از روستاهای اطراف ما (یه ساعت راه) هستن البته خودش سالهاس تو همین شهریه که من هستم و با هم همکاریم و همینجا هم میخاد زندگی کنه و بقیه خواهر برادراش هم همینجاند ولی من از اینکه پدر و مادرش قدیمی هستن ناراحتم.. و چون تک دخترم خونواده م یه کم حساس شدن البته میگن آخرش هرچی خودت بخای.. میخاستم راهنماییم کنین.. از نظر اخلاق و قیافه و پول و .. همه چیزش اوکیه..

تعداد رای : 7
نظرسنجی
.
6
85%
..
1
14%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مورد خوبیه از دستش نده به نظرم. قدتون که به هم میخوره موردی نداره

در مورد والدینش عزیزم هیچ آدمی همه چیز تموم نیست، بالاخره هر کس بباد یه نقصی داره، باید ببین چی ب ات قابل پذیرش تره. خانواده بروز با شغل ضعیف خوبه یا اخلاق بد یا چیزای دیگه

به نظرم اگه خانوادش محترمن و صرفا روستایی و قدیمی هستن ردشنکن مهم خودشه

2456

الهی خوشبخت شی فقط دقت کن از این رسمای عجیب غریب قدیمی نداشته باشن که مکافاته

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اختلاف قدتون که نرماله

بالاخره یه کفش پاشنه ده سانتی بپوشی باز باید ازت بلند تر باشه دیگه

پدر و مادرش هم قشنگ بررسی کن ببین فرهنگشون چقدر با شما تفاوت داره 

اگه تفاوت فاحشی نیست یا رسم و رسومات عجیب ندارن و بیش از حد قدیمی و بدون علم و سواد و آگاهی از تمدن نیستن ، مهم نیست

ولی حتما ابنو بررسی کن

اگر تفاوت فرهنگیتون به چشم میاد نگو مهم نیست

چون به هر حال رو زندگی شما تاثیر میذارن، فرزند شما تو همچون خانواده ای بخشی از تایم شکل گیری و بزرگ شدنش سپری میشه و...

اما اگر واقعا شعور و درک و اخلاق و اصالت و ایمان داشته باشن ، چه از روستا باشن چه پایتخت فرقی نداره

چه بسا شهری هایی ک اگه دور از جون کنار حیوانات زندگی کنی آسیبش کمتره تا کنار بعضی از اون آدما باشی

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2714

بنظرم دو تا موردی ک گفتی اهمیت چندانی نداره قبول کن خوبه

ضمنا اینکه شما ی دختری به این معنی نیست ک عزیزتری واسه خانوادت گللللللللللللللم

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

الان شما با بلندی قدش مشکل  دارین یا فک میکنین اختلاف قدیتون کمه؟؟؟؟بعد شما از همه لحاظ اوکی هستید؟دلیل اینکه خونواده میگن چون پدرو مادرش پیر دچار مشکل میشین چیه؟قراربراین نیس که شما با خونواده اش زندگی کنید که آنقد برا خودتون بزرگش کردید چون تک دختر هستید.همه اینا برام جای سوال بود باعرض معذرت.براتون آرزوی خوشبختی دارم

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید
الان شما با بلندی قدش مشکل  دارین یا فک میکنین اختلاف قدیتون کمه؟؟؟؟بعد شما از همه لحاظ اوکی هس ...

نه با این مشکل دارم که زیادی بلنده.. اختلاف قدمون زیاده.. با خونواده ش خودم مشکل ندارم. از حرف مردم ناراحت میشم . خودش خییییلی خوبه

اختلاف قدتون که نرماله بالاخره یه کفش پاشنه ده سانتی بپوشی باز باید ازت بلند تر باشه دیگه پدر و ...

فرهنگامون تقریبا شبیهه.. آخه پدربزرگ و مادربزرگ پدری من ساکن یه روستا اونطرف ترند..

2706